• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nepomohl ani TC
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
mavx20xev,VeBe
Friday 04 March 2005 - 19:06:28
Host
dnes rano nasnezilo par centaku snehu,a tak jsem chtel trochu otesteovat TC.trosku t klouzalo,ale nic hrozneho.pak jsem nechal blbosti a celkem rozvazne jsem se se vydal na cestu.za trista metru jsem uz ale lital po ceste z jedne strany na druhou.nepomohlo ani ABS.dvoje hodiny a pak breh u cesty.preskocil jsem i chodnik,ale nevim jakym zazrakem jsem neurval,neohnul ani neprorazil kola.odnesly to,beztak uz nacate predni blinkry,mlhovka a predni maska,ulomene sani u praveho kola a nejake dalsi prichytky.je to caravan,ale i tak se mi az dosud zdalo,ze sedi dobre na snehu i v zatackach.samo,ze to byla moje chyba,a ze zadny system uplne nenapravi chyby ridice. tak at vas neceka nic podobneho a uz vubec ne horsiho.
NIO
Friday 04 March 2005 - 19:22:01
Host
precenil jsi silu zimy. smula. ale pro to abys nekde vyjel je lepsi mit TC vypinatelna. se zapnutym se odnikud nevyhrabes. je dobre jen na normalni jizdu aby te to nekde nerozhodilo.
Tak at te to stoji co nejmin.
Anonymní
Friday 04 March 2005 - 19:26:54
Host
TC je Track Control?
NIO
Friday 04 March 2005 - 19:36:15
Host
Anonymní213.151.217.76 napsal ...
TC je Track Control?


jj
riwal
Friday 04 March 2005 - 19:53:22
Host
ale jen se ąikovnejma nohama - nic neni samospasitelný
Kmochacek
Saturday 19 March 2005 - 17:42:24
Host
Ja bych taky pridal moji zkusenost - na strahove jsem kdysi blbnul na snehu a ouha - asi 5 krat hodiny a pak rana na zadek jak auto naskocilo na dost vysokej obrubnik. Roztrhla nadrz, promackla vana na rezervu, jinak nic. Od te doby mam velikej respekt ze zimy. Ale k TC - sam mam zkusenost ze to zas tak moc ucinne neni. Takze ... vsem spousta km bez nehod
Arnie
Saturday 19 March 2005 - 17:54:53
Host
Ja mam TC plus a sem s nim naprosto spokojenej. Staceni vozu pri akceleraci koriguje bez problemu (to je taky hlavni ucel TC) a rozhodne neni pravda, ze se s nim neda "odnekud vyhrabat". O rozjizdeni do kopce na kluzkym povrchu nemluve...
NIO
Saturday 19 March 2005 - 18:18:45
Host
Arnie83.208.17.81 napsal ...
Ja mam TC plus a sem s nim naprosto spokojenej. Staceni vozu pri akceleraci koriguje bez problemu (to je taky hlavni ucel TC) a rozhodne neni pravda, ze se s nim neda "odnekud vyhrabat". O rozjizdeni do kopce na kluzkym povrchu nemluve...


az nekde poradne zapadnes tak si o tom pak pokecame jak jsi s TC vyjel.
tc totiz ubira vykon a umi odpojovat valce. a s tim se opravdu dobre od nekud dostava.
Arnie
Saturday 19 March 2005 - 18:43:23
Host
Sice ubira vykon, ale stejne necha otacky zvednout do te miry, ze uz je to pro "vyhrabavani" neefektivni... NENI potreba vetsi vykon, ale lepsi zaber. Mam celkem tezkej predek, takze s klouzanim v zime nemam problemy. Mimochodem ve VW mam podobnej system vypinatelnej a jezdi se daleko prijemnejs kdyz je zapnutej. Do hor jezdim celkem casto, takze bych rek, ze vim o cem mluvim...
riwal
Saturday 19 March 2005 - 22:20:06
Host
TC je asi určený pro jiný účely - pro dědky a ľenský, který nemaj pohotovost na to to ukočírovat.
Sorry, muj názor, jen muj názor, v autě bych to asi nechtěl.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2283 sec,0.1711 z toho dotazů.