• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega 3000 -24V
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7 8 9
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
JOB
Wednesday 09 January 2008 - 22:00:16 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Já myslím že u auta které je skoro 20 let staré,je dost těžký posoudit rok výroby podle fotky,protože s velkou pravděpodobností už nebude všechno origo.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

WISAStar
Wednesday 09 January 2008 - 23:24:31 Citovat
Host
JOB napsal ...

Já myslím že u auta které je skoro 20 let staré,je dost těžký posoudit rok výroby podle fotky,protože s velkou pravděpodobností už nebude všechno origo.


Jde jenom o to ze ten bazar prodava 3.0i a ne 3.0 24V..... jako mraky dalsich lidi~!!
JOB
Wednesday 09 January 2008 - 23:58:53 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
WISAStar napsal ...

JOB napsal ...

Já myslím že u auta které je skoro 20 let staré,je dost těžký posoudit rok výroby podle fotky,protože s velkou pravděpodobností už nebude všechno origo.


Jde jenom o to ze ten bazar prodava 3.0i a ne 3.0 24V..... jako mraky dalsich lidi~!!


To je ale to co přesně říkám .Přece nemůžeš tvrdit podle fotky a roku výroby že tam není ten motor co deklarují ? Může to být dovoz už s přestavbou,případně tam ten motor může být načerno .

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

vrgadaa
Thursday 10 January 2008 - 07:07:30 Citovat
Host
ale je-li zmena vzhledu ackovych omeg v 8/90 a toto auto je deklarovano v inzeratu jako 91 rok a ma neodpovidajici vzhled, tak jsme se na zaklade dvou pidifotek v teto velmi plodne diskusi dopracovali, ze neco neni pravdepodobne v poradku, auto je skladany bastl, nebo je prihlaseno na uplne jine papiry, ci omlazeno a tim padem to nejak nebudi duveru, ze to je ten kyzeny stroj, svaty gral vsech oplu-kyzeny 150kW dualram, takze smysl jit se na nej podivat to ma jen pro lidi bydlici v miste tajuplneho bazaru, ale urcite ne pro lidi z opacneho konce republiy. Vyhlasuji dalsi detektivni soutez, pozna z fotek nekdo dany bazar, vas Hercule Poirot:-)
WISAStar
Thursday 10 January 2008 - 20:52:40 Citovat
Host
vrgadaa napsal ...

ale je-li zmena vzhledu ackovych omeg v 8/90 a toto auto je deklarovano v inzeratu jako 91 rok a ma neodpovidajici vzhled, tak jsme se na zaklade dvou pidifotek v teto velmi plodne diskusi dopracovali, ze neco neni pravdepodobne v poradku, auto je skladany bastl, nebo je prihlaseno na uplne jine papiry, ci omlazeno a tim padem to nejak nebudi duveru, ze to je ten kyzeny stroj, svaty gral vsech oplu-kyzeny 150kW dualram, takze smysl jit se na nej podivat to ma jen pro lidi bydlici v miste tajuplneho bazaru, ale urcite ne pro lidi z opacneho konce republiy. Vyhlasuji dalsi detektivni soutez, pozna z fotek nekdo dany bazar, vas Hercule Poirot:-)


Muj clovek
Jose
Saturday 12 January 2008 - 17:26:55 Citovat
Host
Tak vyjasneno ,neni to Dualram, je to C30NE.Minochodem ta cervena z Brna je hodne velkej shnilak ? Ze uz je naprodej tak dlouho.
vrgadaa
Saturday 12 January 2008 - 18:06:05 Citovat
Host
Ja ji byl obhlidnout na podzim,ale priznam se, ze jsem tu prohlidku neudelal dukladne. Na podzim totiz stala 40 litru a tak jsem tam nejdrive volal, zda za ty penize stoji, ze je to dost drahy. A oni na to pane ta je v naprosto perfektnim stavu, ten pan co ji ma, se o ni perfektne stara. Ja stale podezirajic-neni to shnily, prej ne je velmi pekna, nebourana.
...
Toz jsem tam dojel a vidim-buchla zezadu (je to videt i na fotkach), otevru dvere, klasicky ohnily spodky, mrknu na prahy, naprosto drolici se hnus, takze jsem zacal videt ponekud cervene, a ptal jsem se, zda si takto predstavuji neshnile auto. To nejdulezitejsi-tj nosniky jsem nekontroloval-vymena prahu neni takova katastrofa a ohnile dvere maji vicemene vsechy, lemy si nejak neuvedomuji, ale asi to nebyla az takova hruza...
...
Nicmene jsem si ji nechal nastartovat, blafala pekne, motor tichy, interier i motorovy prostor hezky nevybydleny, okynka stahovaly, BC bezel, klimu jsem samozrejme nekontroloval. Zkusebni jizdou jsem pohrdl (nidky jsem automatem nejel), podekoval a se slovy, ze to v tomto stavu v zadnym pripade za 40 neprodaji a ze realna cena je polovicni, jsem odjel dost nasrranej do Brna.
...
Shrnuto-nejsou-li nosniky nasrot-opravdu nevim, tak vzhledem k tomu, ze to ma jeste skoro rok a pul STK, pouzitelny pneu, tak mozna po te, co by se to stahlo na 20 tak asi jo. Ale chce to zkusebni jizdu-rizeni, brzdy, prehrivani, kontrolovat olej ve vode a taky samozrejme funkci automatu. Ty automaty nevydrzi to co manualni prevodovky.
...
Na podzim jsem ji zcela zavrhl, ale ted, kdyz stoji pulku a STK meho vraku se neuprosne blizi, ji vedu v patrnosti, ze by mozna stala za hrich. Tech kilometru bych se nebal, to ma veteina techto zazraku za sebou akorat to zpravidla decentne taji.
vrgadaa
Wednesday 07 May 2008 - 07:46:45 Citovat
Host
jsem se po delsi dobe mrkl na ebay.de a urodily se nam na jare dualramy. Vcetne libustek motor evo 169kW, omenator (maska senatoru), digitalni tacho v manualnim kombiku a zati jsou u vseho smesny ceny:-)
JardaB
Wednesday 07 May 2008 - 08:53:56 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Vrgada: Jakyho vraku, mas nedavno novou, ne? Jak jsi do ni sehnal nadrz
Me uz teda nebavi kvuli kazdy STK kupovat novou karu, asi to zacnu opravovat, zacal jsem citronem a asi to na 2. nebo 3. pokus projde. Kdybych nebyl vemeno a podival se na brzdy, mohl jsem mit i znamku na mesic, kdybych mrknul i na svetlo mlhovky a zpatecky, snad i na 2 roky.... Korozi poresil tmel a kybl tlumexe, je to v lehkych zavadach _;

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Jose
Saturday 17 May 2008 - 14:55:34 Citovat
Host
Hmm,vzhledove super i to "Kein Rost" by mohla byt pravda ,ale taky ma nejaky zavady. :/
http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=lxoyrw2seitw

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7 8 9  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1856 sec,0.1334 z toho dotazů.