• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
repro do plata
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pan.malina
Tuesday 09 October 2007 - 19:13:05 Citovat
Host
zdravim.Uvazuju o tom ze bych misto zadnich repraku dal nejaký lepší ovaly do zadniho plata.Problem je, že mam VB sedan,takže asi budu muset kuchat ten plech co tam je.A chtěl jsem se zeptat jestli někdo má s tímto přímo v sedanu zkušenosti-jestli je to hodne náročný nebo ne,a hlavne jestli to nedrnčí ten plech nebo přímo to origo plato co tam je, když tam dam repro s kvalitnima basama.Tak diky predem za odpovedi
chip27
Tuesday 09 October 2007 - 19:34:46 Citovat
Uživatel #1014
Registrován: Thursday 22 February 2007 - 19:45:22
Příspěvků: 59
ahoj....nevím, jestli je to to právé ořechové kuchat něco nůžkama na plech v zadním platu __; . Spíš bych šel cestou koupit kvalitní repro do předních i zadních dveří a myslím,že na tom budeš líp. Ovšem je to jen můj názor.

Mira
Opel vectra B
Opel zafira c
Mercedes V 250
tomik-tomik
Tuesday 09 October 2007 - 20:21:15 Citovat
Host
AHOJ TODLE TO MÁM ZASEBOU...ČLENOVÉ NA SRAZU VĚDÍ JAK MI VECTRA HRÁLA...POKUD CHCEŠ NĚJAKOU LEVNOU ALTERNATIVU...TAK DOPŘEDNÍCH DVEŘÍ DOPORUČUJU REPRO CLARION ČÍSLO TEĎ Z HLAVY NEVÍM ALE JOU TO 16,5 VÝŠKY POSTAČÍ TY CO TAM JSOU..V ZADNÍCH DVEŘÍ REPRO PONECHTAK JAK JE TY HO Z MÍSTA ŘIDIČE MOC NEUŽIJEŠ POKUD DÁŠ NĚCO DO PLATA...JÁ TAM MĚL OVÁLY OD ROCKFORD FOSGATE 4 PÁSMA...ALE MYSLÍM ŽE NA TRHU JICHJE DOST...ALE PRO OVÁLY DOPORUČUJU ZESILOVAČ.... A POKUD CHCEŠ ZACHOVAT ORIGINÁL RADIO...TAK PROPOJENÍ JE DOST KOMLIKOVANÉ...ALE DÁ SE TO UDĚLAT.....DOPORUČUJU SPÍŠ NĚJAKÉ ROZUMNÉ ŘEŠENÍ NĚJAKÉHO RADIA S VÝSTUPY CINCH..PRO ZESILOVAČ....ALE STEJNĚ BEZ KOSTKY TO NIKDY BASOVAT NEBUDE NA TO VEN JED TO BYS TEN PLECH POD OVÁLAMA MUSEL ZLIKVIDOVAT CELEJ ALE ZASE BY TO MOHLO VADIT PEVNOSTI AUTA
pepik
Tuesday 09 October 2007 - 20:33:50 Citovat
Host
Taky to mám zasebou, celkem jsem se zapotil.
V prvé ředě záleží kolik chceš investovat, protože jak píše Tomik chce to zesilovač.
A pozor moc ti to basovat nebude jak píšeš.
Leda že bys tam chtěl dát basové repro... na to rovnou zapomeň.
Mám 20cm repro v zadních platech.. rozdíl je poznat, ale ovály 6x9 jsiu idealní.

Je to jen o penězích, pak jde vše a samo i vysledek se stupňuje.
qpc
Tuesday 09 October 2007 - 20:58:23 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ahoj,já mam vzadu vyměněná za helix blue i s vyhybkou a vejškama a je to trošku rozdíl oproti klasice.Pokud alechceš zvuk,tak se oválum na zadnim okně nevyhneš.Bud řezat do toho plechu(jako Tomik) nebo udělat šikmé plato z nějakého laminátu..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


pepik
Tuesday 09 October 2007 - 21:12:23 Citovat
Host
Tuhle jsem čet že řešení zadních výškových a utopených středobasovich repro jako u ochcavky i opel tedy v zadních horních místech dveří + posez řidiče, tedy spíše blíže k těmto zadním reproduktorům přináší zkreslený poslech.
Normálně to moc poznat nejde, ale když to člověk chce vnímat, tak pozná že mu ve finále jde zvuk zezadu.
Přesunutím zvuku ze zadních dveří do zadního plata se dostane mnohem většího prostorového vnímání odrazem od zadního skla.
Tedy opticky ke zkvalitnění poslechu.
A musím tomu dat zapravdu.

[ Upraveno Tuesday 09 October 2007 - 21:54:16 ]
pan.malina
Tuesday 09 October 2007 - 21:24:08 Citovat
Host
Tak diky za rady.ja uz jsem si loni koupil novy repro do prednich dveri(mam tam prave ty clariony) a chystal jsem se vymenit aji ty zadni a kamos ma vzadu na plate ovaly a hraje mu to daleko lip nez mne(nemylsim tim kraval,ale zvukovou kvalitu-hlavne ty basy),tak sem si rikal ze bych to zkusil.No a jaky ty ovaly byste pripadne doporucili?
pepik
Tuesday 09 October 2007 - 21:34:30 Citovat
Host
Já doporučuji reproduktory rovné výkonu zesilovače.
Záměrně neudávám značku, protože v přetěžování jednoho, nebo druhého se dělají často chyby.
A kupovat si silné repro a slabý zesilovač.. to platí i pro sériové autorádio je ten sám výsledek.
Vyhozené peníze.

[ Upraveno Tuesday 09 October 2007 - 21:47:20 ]
TOMDESIGN
Wednesday 10 October 2007 - 14:14:05 Citovat
Host
Já tam tedy mám vyměněný repro jak vepředních, tak v zadních dveřích za Eyebridy, rádio Alpine a basy jsem vyřešil přes skivak, za kterým mám 25cm basáček na mdf desce, která je přišroubovaná k zadním sedadlům a Axton zesilovač. Do řezání toho plechu bych se nepouštěl.


---------------
VB X25XE 99´
Legend
Wednesday 10 October 2007 - 14:22:32 Citovat
Legend
Uživatel #551
Registrován: Monday 02 January 2006 - 22:41:51
Příspěvků: 3116
V tom plechu pod zadním platem by měly být od výroby připravené díry na repro. Omega B sedan to tak má, jsou tam díry na 16.5cm repro, tak ve Vectře to snad bude taky tak.

Moskvič 412 1971 1.5 55kW

Škoda 110LS 1.1 1976 46kW

Trabant 1.1 1991 31kW

Audi A5 Cabrio Multitronic 132kW

Mercedes C220d kombi W205 143kW

Mercedes S55 AMG Long LPG 265kW

Opel Vectra C kombi 1.8 16V LPG 90kW

Škoda Felicia Fun 1.6i 55kW

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1453 sec,0.1113 z toho dotazů.