• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
repro do plata
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
TOMdesign
Thursday 11 October 2007 - 10:41:04 Citovat
Uživatel #1280
Registrován: Wednesday 10 October 2007 - 15:42:35
Příspěvků: 572
Tomin napsal ...

Teda, Vectru si nekoupim. Spotreba 4.5l/hod na miste a jeste ta socialni vybava !
To nema ani rizeni topeni pro kazdou stranu zvlast.

Ted vazne - to tvoje reseni se mi dost libi. Ten akustickej zkrat pres vetrani si neresil ? Nebylo potreba ?
Jak hodne to tam "fuci" u oken na zadnim platu ?



Jezdím většinou sám, tak nepotřebuju řízení topení pro každou stranu zvlášť. ?lola ?lola

Jinak ten akustickej zkrat nebylo potřeba řešit, protože je tam ten plech zespoda, je vidět i na tý fotce a není tam přímý přístup k tomu odvětrávání. Je to dobrý v tom, že to moc nezabírá kufr.

Insignia ST OPC fl. /2017/

Insignia Biturbo OPC line fl. - prodáno

Signum 2,8 V6 turbo 184 kW


Signum V6 CDTI 08/07 - už taky není
-
VECTRA B 3,0 V6 X30XE - prodáno


Tomin
Thursday 11 October 2007 - 12:19:13 Citovat
Host
Prave ze to moc nezabere. Kdyby se mi podarilo tam dat dva mensi a jeste k horni hrane abych pod ne mohl soupnout prepravku, atd., byl bych nadsenej.
Viz moje foto Odkaz
Mam tam MP3ku postavenou z PC.
TOMdesign
Thursday 11 October 2007 - 12:58:41 Citovat
Uživatel #1280
Registrován: Wednesday 10 October 2007 - 15:42:35
Příspěvků: 572
Tomin napsal ...

Prave ze to moc nezabere. Kdyby se mi podarilo tam dat dva mensi a jeste k horni hrane abych pod ne mohl soupnout prepravku, atd., byl bych nadsenej.
Viz moje foto Odkaz
Mam tam MP3ku postavenou z PC.



Je to jako Bondovský kufřík.

Akorát to chce mít přímo proti skivaku a mít sklopenou opěrku, pak to hraje o 100% líp než se zevřeným skivakem a to jsem ještě oddělal ten krycí plast a je tam jen ta samotná opěrka, která se dá samozřejmě zaklopit. _;

Jinak na převoz věcí to nějak moc nevadí, zrovna včera jsem tam vezl 5 malých přepravek s jabkama. ?lola

Insignia ST OPC fl. /2017/

Insignia Biturbo OPC line fl. - prodáno

Signum 2,8 V6 turbo 184 kW


Signum V6 CDTI 08/07 - už taky není
-
VECTRA B 3,0 V6 X30XE - prodáno


tomik-tomik
Thursday 11 October 2007 - 15:57:51 Citovat
Host
to co tam máš koukám na fotkách..je zajímavý řešení...akorát třeba pro mě dost neposlouchatelné...protože prostě freeairových reproe moc nedělá....a navíc basák tím strašně trpí protože před membránou se mírně přetlakovává a k sedačce a můžeš při větších výkmitech mírně připálit civku...ale ty ovály do plata doporučuju po odraze od zadního skla si akorát nastavíš zpoždění u lepších radií a pak koncert jak .....na sraz přijedu Mkem ke sem udělal něco podobného jako kdysi ve vectře...tak jenom ...jak to poslouchám já.....sice QPC říká něco o rachotu ?lola
TOMDESIGN.
Thursday 11 October 2007 - 17:31:32 Citovat
Host
tomik-tomik napsal ...

to co tam máš koukám na fotkách..je zajímavý řešení...akorát třeba pro mě dost neposlouchatelné...protože prostě freeairových reproe moc nedělá....a navíc basák tím strašně trpí protože před membránou se mírně přetlakovává a k sedačce a můžeš při větších výkmitech mírně připálit civku...ale ty ovály do plata doporučuju po odraze od zadního skla si akorát nastavíš zpoždění u lepších radií a pak koncert jak .....na sraz přijedu Mkem ke sem udělal něco podobného jako kdysi ve vectře...tak jenom ...jak to poslouchám já.....sice QPC říká něco o rachotu ?lola


No nevím jestli moc nedělá .... Já jsem z toho nahluchlej už dost. ?lola

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1664 sec,0.1298 z toho dotazů.