• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Hydroštosy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
NiCK
Saturday 19 February 2005 - 13:25:57
Host
Zdravim..Nemá někdo zkuąenost s výměnou hydroątosů na astru G 1,8 16V X18XE1 Na kolik to tak zhruba vyjde,kde nejlevnějc koupit,zda je výměna problematická atd.
Jeątě bych poprosil jestli někdo nemá seznam kodů závad pro tenhle motor.Konektor je myslim za tim kastlikem u řidiče kde jsou pojistky...nepletu se?Díky za info

Mail: Email
NIO
Saturday 19 February 2005 - 14:53:57
Host
u techto motoru se hydrostavy moc neodiraji a neucpavaji. pokud tedy volis minimalne pouzitelny olej 10W40.
vymena neni az tak drasticky. rozhodit rozvody a povolit vacky.
seznam kodu mas na mejlu.
konektor a diagnostiku je u A-G pod rucni brzdou.
NiCK
Saturday 19 February 2005 - 18:24:33
Host
Moc dekuji NIO za mail..přesně tohle jsem potřeboval.Občas se mě stane ľe se při deląí jízde vyąąí rychlostí rosvítí nachvilku kontrolka motoru.Vyblikalo mě to 10,1,3,1 podle tvojí tabulky jsem vyčet ľe to bude chyba P0131-Rozsah snímače O2/výkon Takľe lambda asi.Mam zaslepený EGR coľ na to má moľná taky vliv..Jinak do mtoru leju 5w40 a stejně ty ątosy začly docela rachotit..Přemejąlim jesli jeątě nezkusit ten čistič hydraulických zdvihátek co se přidá do oleje ale moc k těmle věcem nemam důvěru..Rachotí docela dost.Mohl bys mi jeątě říct svuj názor?Ale počítam nic nelejt a vměnit
Thanx za případnou radu.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1958 sec,0.1598 z toho dotazů.