• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zadní dveře VeBe - nejdou otevřít
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jirka K
Wednesday 22 August 2007 - 16:12:24 Citovat
Host
Tak abych taky přidal jednu zajímavost... V sobotu jsem dělal pravé přední dveře - výměnu koncáku v zámku. Po dokončení práce jsem zjistil zajímavou věc, totiž že zámek fachal pouze na první stupeň - nešla závora. A nešla tak, že při druhém stisknutí na ovladači se nic nedělo - zámky se nepohnuly, blikna nezablikala - prostě to ignorovalo povel. Řekl jsem si, že jsem asi něco pos... a že to vlastně zas tak moc nevadí a vybodnul se na to. Jaké bylo ale moje překvapení, když jsem po dvou dnech při náhodném pokusu zjistil, že vše opět normálně funguje... Mohl by mi to někdo vysvětlit? Tohle nechápu. Myslel jsem si, že všechny dveře pracují nezávisle a na společný povel reagují každé zvlášť. Takže kdyby nešly jenom jedny které jsem dělal, tak to pochopím, ale takhle ne... Jirka
prťka
Wednesday 22 August 2007 - 17:57:42 Citovat
Host
nevim co máš na mysli koncákem...a každé dveře fungují samy...povel dávají dveře u řidiče přes ŘJ centrálu
Jirka K
Thursday 23 August 2007 - 12:25:12 Citovat
Host
Koncákem myslím ten elektrický dotek, který je v zámku a který způsobuje v podstatě skoro všechny problémy se dveřma, jak jsem si zde všimnul. Já už mám předělané troje - zbývají pouze ty u řidiče. Výměna je relativně jednoduchá a levná záležitost. Ale to jak se mi to teď chovalo si nedovedu vysvětlit.
Tom
Saturday 25 August 2007 - 20:22:52 Citovat
Uživatel #529
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:03:01
Příspěvků: 143
Já bych taky potřeboval radu,mám problémy se dveřmi u řidiče.Vyměnil jsem dva mikrospínače,po výměně to 4dny makalo bez problémů,teť mi to zamyká nepravidelně,dokonce nejde zamáčknou ani čudl u dveří a při zamykání klíčem musím překonat odpor v zámku,ale odemykání jde zcela bez problému.Po určité době se zámek sám spraví a pracuje v pohodě.Takto se to stále opakuje.Jelikož nejsem žádná elektronka tak budu rád za každou radu.Děkuji.

Omega B 2,5 TD
ex Vectra B 1,6 16 V
Lucki
Sunday 26 August 2007 - 00:55:14 Citovat
Host
2Tom: To, co zde popisuješ, bych viděl spíše na mechanický problém než elektronický.Nemohlo se ti stát, že bys to poskládal dohromady ne úplně přesně tak, jak to bylo? Stačí, když někde nesedí součástky úplně přesně...pokud je někde něco volného, tak se ti to občas může vzpříčit a pak se může stát, že by to dělalo to co popisuješ. Já bych na to ještě jednou mrknul.... _;
Tom
Sunday 26 August 2007 - 08:09:27 Citovat
Uživatel #529
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:03:01
Příspěvků: 143
Ještě jednou nato mrknu,mě právě mate to že chvilku ten zámek pracuje v pohodě a zničeho nic přestane pracovat.Proto jsem chtěl poradit jestli mi neblbne elektrika

Omega B 2,5 TD
ex Vectra B 1,6 16 V
Čelda
Sunday 26 August 2007 - 08:27:44 Citovat
Host
Co takhle omrknout dráty v průchodkách dveří. Měl jsem teď stejný problém se zadními dveřmi a zadním víkem.Centrál jsem rozebral u obou a nic jsem nezjistil,pak jsem prošel dráty ve dveřích až po ty průchodky a tam byly překlesaný častým ohýbáním a občas to otevíralo a pak zase ne.
Tom
Sunday 26 August 2007 - 08:39:33 Citovat
Uživatel #529
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:03:01
Příspěvků: 143
Čelda:dík,mrknu na dráty _;

Omega B 2,5 TD
ex Vectra B 1,6 16 V
Peter
Sunday 26 August 2007 - 20:41:32 Citovat
Host
Tom napsal ...

Já bych taky potřeboval radu,mám problémy se dveřmi u řidiče.Vyměnil jsem dva mikrospínače,po výměně to 4dny makalo bez problémů,teť mi to zamyká nepravidelně,dokonce nejde zamáčknou ani čudl u dveří a při zamykání klíčem musím překonat odpor v zámku,ale odemykání jde zcela bez problému.Po určité době se zámek sám spraví a pracuje v pohodě.Takto se to stále opakuje.Jelikož nejsem žádná elektronka tak budu rád za každou radu.Děkuji.

Ahojte !

Ja mám podobný problém s dverami u vodiča.Kľúčom idú ľahko otvoriť aj zavrieť,ale diaľkovým vôbec,pritom ostatné dvere sa pekne aj odomknú aj zamknú.Takže otváram a zatváram tak,že najskôr diaľkovým a potom kľúčom u vodiča.Viete mi nejako poradiť.Za odpoveď vopred ďakujem.
Tom
Sunday 26 August 2007 - 20:54:19 Citovat
Uživatel #529
Registrován: Tuesday 20 December 2005 - 15:03:01
Příspěvků: 143
Já jsem to řešil výměnou mikrospínačů v zámku,až potom jsem začal mít problém na který jsem se ptal.Dnes jsem to celé znova rozdělal a dal do hromady a zatím to funguje.

Omega B 2,5 TD
ex Vectra B 1,6 16 V

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2082 sec,0.1381 z toho dotazů.