• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: zadní dveře VeBe - nejdou otevřít
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
magus
Odeslal: Wednesday 02 May 2007 - 14:50:50
čau lidi, stala se mi nevítaná věc, pravé zadní dveře na Caravanu nejdou otevřít ani manuálně vytažením pojistky. Nějaký čas předtím na nich (pouze na nich) nefungoval centrál a tak jsem tyhle musel otevírat ručně právě vytažením pojistky. To od včera nefunguje bez jakékli vnější příčiny. Myslíte že tam vypadlo nějaké táhlo pod čalouněním, či cosi takovýho? Poraďte...
Btw. už jste někdo sundaval čalounění - na zavřených dvěřích??
Poslední odpovědi
Tom
Odeslal: Tuesday 28 August 2007 - 07:40:38

Peter:dej sem tvůj email pošlu ti fotky.
Peter
Odeslal: Monday 27 August 2007 - 12:53:15

Tak teraz znova tam kde som bol.S páčkou,bez páčky.Keby som aspoň vedel,či sú tie kontakty(rozpínacie,spínacie) na mikrospínačov rovnaké.
Ja mám VeBe r.1997.
Tom
Odeslal: Monday 27 August 2007 - 08:16:35

Ještě doplním že já jsem měl jenom jeden s páčkou a dva bez páčky.
Lucki
Odeslal: Sunday 26 August 2007 - 22:58:00

Mrkni třeba na tohle Odkaz a u řidiče jsou takové 3 z toho 2 jsou s páčkou a jeden bez páčky.
Anonymní
Odeslal: Sunday 26 August 2007 - 22:44:52

Tom napsal ...

Jenom pro upřesnění mám ty staré mikrospínače,já jsem ten zámek rozdělal a zašel jsem do prodejny elekto součástek pro nové.Jinak když budeš chtít tak ti to vyfotím a pošlu ti fotku.

To by bolo super,ale ak tam najdeš nejaké označenie tak to napíš.Inak ako to šlo rozobrať ? Mne to bude robiť kamoš a ak by som v tom momente nezohnal také mikrospínače tak nemám kde nechať auto cez noc.Som bez garáže.
Tom
Odeslal: Sunday 26 August 2007 - 21:59:36

Jenom pro upřesnění mám ty staré mikrospínače,já jsem ten zámek rozdělal a zašel jsem do prodejny elekto součástek pro nové.Jinak když budeš chtít tak ti to vyfotím a pošlu ti fotku.
Tom
Odeslal: Sunday 26 August 2007 - 21:45:33

Přesný typ neznám,ale mám je ještě v garáži tak se podívám a zítra to sem hodím.
peter
Odeslal: Sunday 26 August 2007 - 21:29:20

Tom napsal ...

Já jsem to řešil výměnou mikrospínačů v zámku,až potom jsem začal mít problém na který jsem se ptal.Dnes jsem to celé znova rozdělal a dal do hromady a zatím to funguje.

Môžeš mi napísať presný typ, tých mikrospínačov,aby som si ich dopredu kúpil ?Inak sú tam len dva,lebo niekde som čítal ,že sú tam tri.
Tom
Odeslal: Sunday 26 August 2007 - 20:54:19

Já jsem to řešil výměnou mikrospínačů v zámku,až potom jsem začal mít problém na který jsem se ptal.Dnes jsem to celé znova rozdělal a dal do hromady a zatím to funguje.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0794 sec,0.0312 z toho dotazů.