• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vectra B Caravan - vyhrivani zadniho skla
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
drb
Monday 14 February 2005 - 12:23:22
Host
kdysi tu bezela diskuse, jak opravit vadne casti ve vyhrivani skla. Nejak jsem nechytl, co potrebuji za material na opravu, cim nejlepe to tam prilepit a jak zjistim, kde presne je to preruseny.
diky moc
drb
NIO
Monday 14 February 2005 - 18:47:26
Host
na to se prodava tzv opravny zlaty nebo stribrny lak. nanasi se steteckem na prerusene misto. najdes ho jednoduse zkouseckou. minus na kostru na aute a plus pomalu po kouskach prikladej k vyhrivaci lince az najednou prestane jit proud. tam pak najdes dirku. natri ji a po zaschnuti to muzes pustit auvidis
Vaąek
Monday 14 February 2005 - 20:44:44
Host
Někde jsem slyąel, ľe by to ąlo taky tak, ľe se nalepí na průhlednou lepenku kousek drátku z pojistky a pak se ten drátek přiloľí na přeruąené místo a izolačkou se to zafixuje. Nemám to vyzkouąený, tak nevím. Kdyby to makalo, tak dejte vědět.
Duffy
Tuesday 15 February 2005 - 08:11:40
Host
Dělal jsem to na předeąlý káře stříbřenkou, jak popisuje Nio a ejhle, funguje to
2Vaąek: Moľná to fachá, ale takhle vytuněný zadní sklo je asi ne moc na oko libový (od slova Lib )
Lib
Tuesday 15 February 2005 - 09:02:35
Host
vobludy, z nemohouciho starce si delat srandu, na to vas uzije
Duffy
Tuesday 15 February 2005 - 13:52:57
Host
Co blbneą - nejlepąí roky ty skorovstevníku!
Vaąek
Wednesday 16 February 2005 - 14:37:20
Host
myslím na krajní nouzi. Kdyľ se s tím nikdo nechce patlat a mít postříbřený celý zadní okno - to pak kousek průhledný lepenky není ani vidět
Duffy
Wednesday 16 February 2005 - 14:43:37
Host
2Vaąek: Tou stříbřenkou (zlat.) neni co zkazit, chce to slabej ątěteček a pravítko.
Je to na drbovi, vyzkouąet můľe 2 varianty
Praetor
Wednesday 16 February 2005 - 16:17:25
Host
no, co prodavaj ty sady, tak tak je i papirova sablonka ktera se da pres to poruseny misto ... takze postribreny cely zadni okno budes mit jedine v pripade ze vlastnis Parkinsona
drb
Monday 21 February 2005 - 11:43:44
Host
ze mi jeste prosim poradite, kde se to da v praze nejlepe sehnat. predpokladam, ze obchod s autoprislusenstvim, ale zadnej neznam
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1528 sec,0.1053 z toho dotazů.