• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cirá svetla vebe
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Lucifr
Sunday 18 February 2007 - 00:42:40 Citovat
Host
Taky jsem řešil problém s konektorama...

Zajdi do nějakýho elektro obchodu pro kutily (něco jako GM) nejlíp i se světlem, pasujou na to nějaký konektory do počítače.

Radši jsem to ještě utěsnil silikonem, aby se tam nedostávala vlhkost.

Jinak ty čirý světla i s blinkrem v jednom kuse jdou namontovat bez sundání nárazníku, ale je to horší než ježek v kleci.
Mája
Sunday 18 February 2007 - 00:44:09 Citovat
Host
Starej konektor a novej.





tomik-tomik
Monday 19 February 2007 - 10:35:47 Citovat
Host
tak já mám čirou...teda s xenonam...a nejdřív musím sundat nárazníka pak můžu světla ale nárazníkje otázka 5 minut...aninééé
Mája
Saturday 24 February 2007 - 12:07:00 Citovat
Host
Čau,měl by sem ještě jeden problém,konektory už sem vyřešil,teď mam problém s moturken naklapění.Na starých světlech se motorek vysouvá a zajíždí a na nových je šestihran a závit,takže bych potřeboval vytáčecí moturek.Problém je v tom,že ho nemůžu nikde sehnat ,u nás na vrakovišti ho nemají a kupovat nový moturky u Opla se mi zrovna dvakrát nechce.Nevíte o nějakym prodejci,kterej má třeba druhovýrobu za rozumný peníze?
LarryE
Saturday 24 February 2007 - 14:57:29 Citovat
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
Čus Májo, mám taky předělávaný čirý světla..a měl jsem problém jak s konektorama, tak s motůrkama..konektory jsem předělal na světlech i svazku na jiný a motůrky jsem si chtěl koupit nový..druhovýroba neexistuje a origo Valeo stojí cca 1800 Kč/ks..takže jsem si řekl..NE !! Jezdím bez motůrků, světla jsou výškově seřízena dle předpisů a výškový seřizování mi nikdy nechybělo..Je pravda, že opravdu vyjímečně jedu naloženej tak, abych oslňoval..spíš se to ještě asi nikdy nestalo..což u tvýho karavanu může být úplně jinak..mám 2 motůrky z mercedesu sprintera..po nějakých úpravách tam jdou napasovat,takže až se opravdu budu nudit, tak se do toho pustím...to už ale říkám cca 5 let, co na autě ty čirý mám ?lola

LarryE
Chibama se človjek učý
Mája
Sunday 25 February 2007 - 06:42:21 Citovat
Host
A jak technická,když se ti to nenaklápí?
LarryE
Sunday 25 February 2007 - 11:32:59 Citovat
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
...pouze lehká závada..

LarryE
Chibama se človjek učý
Mája
Sunday 25 February 2007 - 11:40:28 Citovat
Host
Tak to asi budu jezdit na technickou tam co ty.Když sem měl bejvalou Vectru a nesklapělo mi jedno světlo,tak mi kvůli tomu nechtěli technickou dát,jenom na 3měsíce,prej vážná závada ohrožující život,byl se v Plzni na Domažlický.
tomik-tomik
Sunday 25 February 2007 - 12:02:10 Citovat
Host
já jezdím na techickou i s modrejma parkovačkama a nikdy mi nic neřekli...ještě dával bach aby mi na rampě nerozbil neony
Mája
Friday 09 March 2007 - 11:54:27 Citovat
Host
Ták,už sem to překopal. Dal sem tam čirý světla a zatim,naprostá spokojenost,jenom nevim,proč sou i dálkový H7,ale zase to svítí jak rentgen. _;

[ Upraveno Friday 09 March 2007 - 13:02:22 ]

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2297 sec,0.1824 z toho dotazů.