• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cirá svetla vebe
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kouky
Sunday 11 February 2007 - 12:35:17 Citovat
Host
Cago lidi, mam takovej problem,namontoval jsem prední cirá svetla znacky SONAR, vse probíhalo v pohode, ale pri serizení nastal problem, pri serizování výsky praskl vnitrek který drzí paraboli pohromade, tak se chci zeptat jestli má cenu se v tom vrtat, nebo to rovnou zahodit, dá se to cirý sklo nejak shodit?
tomik-tomik
Sunday 11 February 2007 - 23:02:55 Citovat
Host
no nevím jak výrobek fy sonar ale originál světla čirá sem rozpůlil když jsem je čistil a brousil a leštil paraboly¨
Kouky
Monday 12 February 2007 - 11:10:01 Citovat
Host
Dik za radu, ale tyhle jsou krapet jinak dávaný dohromady nez original
LarryE
Friday 16 February 2007 - 08:08:03 Citovat
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
Pokud je sklo ke světlu přicvaklý kovovejma sponama, tak to rozebrat v poho jde, pokud je lepený, jde to taky, ale mnohem hůř..ale zase asi už nemáš co zkazit, když se do toho pustíš..

LarryE
Chibama se človjek učý
JAJA
Friday 16 February 2007 - 09:20:55 Citovat
Host
Cago, ja mam podobny problem, zrejme mi prask uchyt zarovky, pac evidentne drzi tim uchytavacim dratkem jen na jedne strane. Kdyz jsem je tam daval, mel jsem dole naraznik a je to uz davno. Da se to faceliftove cire svetlo demontovat i bez rozebirani narazniku? Diky za radu
qpc
Friday 16 February 2007 - 13:46:59 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
tomik-tomik napsal ...

no nevím jak výrobek fy sonar ale originál světla čirá sem rozpůlil když jsem je čistil a brousil a leštil paraboly¨



uažil jsem světla i slepená,je to jakýsi druh silikonu.Sice je to pakárna,ale s trochou trpělivosti rozdělat šla.Dělal jsem to,když jsem chtěl mít vnitřky stříklé do černé barvy..


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


LarryE
Friday 16 February 2007 - 14:03:02 Citovat
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
JAJA napsal ...

Cago, ja mam podobny problem, zrejme mi prask uchyt zarovky, pac evidentne drzi tim uchytavacim dratkem jen na jedne strane. Kdyz jsem je tam daval, mel jsem dole naraznik a je to uz davno. Da se to faceliftove cire svetlo demontovat i bez rozebirani narazniku? Diky za radu


Domnívám se (možná špatně), že sundat jdou bez demontáže nárazníku..jeden šroub je v rohu světla pod maskou, pak jsou zezhora na brejlích tuším dva a jeden v rohu jakoby pod blinkrem k blatníku..ze spoda světla k nárazníku sui nevybavuju, že by nějakej byl..ale když jsem je po lehkým ťukanci měnil já, byl nárazník taky dole..

LarryE
Chibama se človjek učý
KopA
Friday 16 February 2007 - 18:39:12 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
JAJA napsal ...

Da se to faceliftove cire svetlo demontovat i bez rozebirani narazniku? Diky za radu


No to si nedovedu predstavit. Jak spravne psal LarryE zaludnost bude v tom uchytu pod blinkrem. Cira svetla jsou dokupy s blinkrem jeden kus. Podle me to pude jen u starsich sklenenych ty maj blinkr zvlast oddelavaci a po jeho vyhozeni je pristup k tomu sroubu. U cirych ten blinkr nevyhodite tak jak se pak dostat k tomu sroubu to nevim! - jedine naraznik dolu

Ja mam skleneny a ciry bych nechtel ani kdyby mi je nekdo daval zadarmo prave kvuli tomu oddelenymu blinkru. Je to vyhoda i pri dostavani se na motorek naklapeni svetel.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
Halis
Friday 16 February 2007 - 20:08:48 Citovat
Uživatel #630
Registrován: Thursday 02 March 2006 - 09:47:21
Příspěvků: 228
Jak píše KopA, nejdříve jsem pošilhával po čirých, ale z důvodu praktičnosti si nechám skleněný. Lepší přístup na vnitřnosti a hlavně lepší údržba- žádný škrábance.

Zafira B- 1.9CDTI/110kW '06
Spotřeba OPEL ZAFIRA B 1.9 CDTI ECOTEC (110kW) 110 kW / 150 HP[/url]
Vectra B- 1.7TD Intercooler '96= PRODÁNO

Ascona B- 16N '78
Mája
Sunday 18 February 2007 - 00:00:08 Citovat
Host
Když tady mluvíte o těch čirých světlech,můžete mi poradit? Mam skleněný,dělený světla a koupil sem si čirý,jenže zádrhel je v tom,že skleněný mají kulatej konektor a ty čirý mají obdelníkovej konektor a zrovna ten já nemůžu sehnat. V Opelu mi řekli,že mi prodají jedině celej svazek drátů. __; Nevíte někdo,kde se dají sehnat nebo co by tam případně pasovalo? Prosim,Prosim

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2160 sec,0.1626 z toho dotazů.