• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
egr versus lambda
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
dada
Sunday 05 September 2004 - 21:46:52
Host
nazdárek, tak jsem zaslepil egr, po 150ti km se mi rozsvítil oranľový motor. Tak jsem zase egr odslepil a po 100km zhasnul . Navíc jsem zjistil ľe to mý pitomý auto 1.6/16v, Z16XE z roku 2002 má dvě lambda sondy. Jednu před ka»ákem a egr a druhou za ka»ákem. Zdá se mi ľe tudíľ pozná změnu v emisích a řve. Spotřeba spadla se záslepkou na 6.2 po okreskách. Tzn asi o půl litru a auto jelo líp. Co s ním???
riwal
Sunday 05 September 2004 - 22:29:18
Host
To rozhodně není zaslepením EGRu. Tam falíruje něco jinýho,EGR otevírá při deceleraci a v tu chvíli je to lambde vcelku buřt (lambda hlídá něco úplně jinýho).Zaslep ho znovu a hledej někde jinde.
Anonymous
Sunday 05 September 2004 - 22:49:45
Host
prubnu, a proč jsou tam ty lambdy dvě?? nikdy jsem to neviděl
Anonymous
Sunday 05 September 2004 - 22:52:32
Host
dá se to nějak zjistit neľ u opla diagnostikou za ranec?? proč ty chyby nepoąlou na palubní počítač.....ach jo
Anonymous
Thursday 09 September 2004 - 08:35:25
Host
2 lambdy: Vysvětluji si to tak, ľe konstruktéři motorů uľ neví čím překvapit. Po nesmyslech jako EGR, vysavač fučící do výfuku, nesmyslné klapky v sání si nyní vymysleli 2 lambdu. Mají to vąechny nové motory nejen u Opla. Zcela jistě to zoptimalizuje spalovanou směs tak, ľe Zelení budou radostí fetovat u výfuků. Majitelům to přinese vyąąí spotřebu, po dobu fungování také deląí ľivotnost katu a po té dvojnásobné starosti. Patrně se zase zpřísní nějaká ta evropská směrnice na zplodiny.
klubo
Thursday 09 September 2004 - 10:09:30
Host
a» radąi udělaj něco proti stodvacítkám a trabantům a vyse*ou se na supr káry &|
dada
Thursday 09 September 2004 - 22:04:36
Host
no jo, co se dá dělat, egr je funkční a světýlko nesvítí.....praąivci jsou to, vąecko hlídá vąecko a kdyľ něco klekne tak jsme.......tam
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2277 sec,0.1971 z toho dotazů.