• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vrakáč
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Duffy
Friday 18 February 2005 - 08:41:05
Host
ronin44: Nezoufej, teď kdyľ jsme vąichní v tý EU, tak to půjde vąechno strrrraąně rychle kupředu...
ronin44
Friday 18 February 2005 - 10:33:41
Host
Dik za povzbudenie
Honza
Friday 18 February 2005 - 11:02:47
Host
A nevite o nejakem vrakaci v okoli Pardubic nebo Hradce? Vim o jednom v chrudimi, ale tam casto nikdo neni a moc toho tam nemaj.
macil
Sunday 20 February 2005 - 11:30:02
Host
ronin44195.20.162.144 napsal ...
A co tak nejake vrakovisko na SK, najlepsie v okoli BA?
Inak, pokial sa chcete pobavit, skuste si dat vyhladavat vrakovisko na nejakom slov. vyhladavaci... Dokopy mi to naslo 5, z ktorych 2 su v Cechach
Chlapci, mate sa tam dobre, tu je internetova gramotnost 100 rokov za opicami...


Určite bude aj v BA a okolí dos» vrakovísk. Len v KE sú tri o ktorých viem. Často sa nejaké veci dajú kúpi» aj v niektorých menąích autobazároch, resp. majiteµ vie zohna» ak vozí nejaké veci zvonku. Chce sa to len opýta».
Ale s tou prezentáciou na nete je to na SK fakt biedne.
ronin44
Monday 21 February 2005 - 15:35:52
Host
2Macil

No, ja viem o jednom, kde ale nemaju na Opel prakticky skoro nic... Nejake kontakty som nasiel v Avize, ale este som tam nebol... Ale planujem, potrebujem kryt motora...
Anonymní
Thursday 31 March 2005 - 17:11:12
Host
ronin44, Yper: ano, je skoda, ze sme sa rozdelili, ale to uz je OT
Lasky
Friday 01 April 2005 - 07:55:48
Host
Vaąek82.99.180.94 napsal ...
Je to sice hezké, ľe jste tu prodrbali skoro vąechny vrakáče v okolí Ostravy, ale já se ptal na nějakej okolo Klatov a na ten ani »uk. Jinak je to ale super web

Tak draku, jediný vrakoviątě v těch končinách, který znám, je Plzeň - Litice. Sehnal jsem tam spoustu věcí a kdyľ jsem chtěl nějakej plast, tak mi řek, a» si to vemu zadarmo, ľe za jejich likvidaci musí stejně platit. Ne kaľdej na nás chce dělat miliony.
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1866 sec,0.1436 z toho dotazů.