• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
vrakáč
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Anonymous
Wednesday 02 February 2005 - 22:04:37
Host
cau, nevite nekdo nahodou kde jsou opel vrakarny? Jsem novej majitel lehce jety VeBe98 a potreboval bych nejaky vecicky. Jde mi o Zapadni Cechy (plzen a okoli). Dik moc.
Duffy
Friday 04 February 2005 - 12:52:36
Host
Zkus si koupit Annonci, něco k Oplum určitě najdeą nebo na Odkaz
Máą to v Plzni
Petrg.
Wednesday 09 February 2005 - 11:34:47
Host
Mám stejný problém, ale potřeboval bych vrakáč v okolí Ostravy, navíte někdo o nějakém?
Duffy
Wednesday 09 February 2005 - 13:55:28
Host
čéče chlapi, jednoduąe zadejte do vyhledávače vrakoviątě a svůj kraj (kdekoliv na Seznamu, Atlasu či Centrumu - na Yahoo asi toho moc nebude v okolí Ostravy )
Anonymous
Thursday 10 February 2005 - 23:02:05
Host
já měl spíą na mysli nějakej vrakáč co není na netu. A třeba v okolí Klatov.
Anonymous
Friday 11 February 2005 - 10:52:50
Host
Tady máą odkaz:http://www.hpa.cz/.Je to poměrně blízko Ostravy (Frýdek-Místek)a mají toho tam na oply dost.Kdyľ nemají tak seľenou.Od Ostravy je to odbočka na důl Staříč.Zázračně nízké ceny ale nečekej.Vąichni vrakaři vědí o které součásti je největąí zájem a podle toho ceny upravují.Musíą smlouvat, smlouvat a zase smlouvat...
Petrg
Saturday 12 February 2005 - 00:24:36
Host
Pro ty co jsou z Ostravska, prý dobrý vrakáč výhradně jenom opel ve Sviadnově směr FM po staré cestě
Odkaz
nirvana
Thursday 17 February 2005 - 10:06:27
Host
Pánove, ne ľe bych chtěl nekomu bělat ąpatnou keklamu, to v ľádném případě né, jde jen o můj suběktivní názor a zkuąenost. Upozornění pro ty kdo jsou z Ostravska, z toho vrakáče u Sviadnova tam takový divný a né moc dobrý pocit, sedí tam né moc ochotý típek, jako dílu na oply tam má hodně, ale myslím ľe k potencionálnímu zákaznikovi by se měl chovat jinak Moľná s ním máte jinou, doufám ľe lepąí zkuąenost, pak jsem zajel do vrakáče na Místacké ul směr FM a tam toho sice nemají tolik na oply, ale mohli se tam k vůli mě přetrhnout. .
Duffy
Thursday 17 February 2005 - 10:13:45
Host
To víą, voni jsou to někdy pěkný svi*ě na vrakáči. Jsou si vědomi reálnejch cen a někdy to napálí, ľe to neni daleko od novejch dílů - kámoą jel pro odstřikovač a chtěli mu ho prodat jen s kapotou - VÝHODNÁ NABÍDKA
Jiná věc je, ľe pro něj musel do Chomutovskýho Oplu cca 30km z Mostu, kde ho sehnal za 83,-, ale cestou zpátky ho vyčapali ąmoulové a zalepil 500,- za rychlost, takľe odstřikovač za 583,- no neber to (i kdyľ jsou obě levý, jak by řek´ Hanzlík)
nirvána
Thursday 17 February 2005 - 10:21:53
Host
Přesně tak jsem to myslel potřeboval jsem jen takovou malou blbost, ale to nééé to jsem si musel koupit i s tím dílem na co jsem to potřeboval
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2891 sec,0.2340 z toho dotazů.