• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Franc
Tuesday 03 October 2006 - 16:24:04 Citovat
Host
Opel Corsa 1.0 12V r.v. 2000
Zdravim mam problemek s ABS, blize receno jak je na predni leve poloose ozubeny krouzek, ktery snima snimac, tak ten krouzek mam prasklej a ABS mi dela pri dobrzdovani strasny caviky, ohromne mi mlati pedalem do nohy, chtel jsem ABS na dobu nez to opravim vyradit pojistkou, ale kdyz jsem ji vytahl, tak sem odpojil ABS ale i tachomer, coz je nezadouci.
Potradi mi nekdo jak to iobejit abych vyradil jen ABS.

A jeste jestli a kde bych sehnal ten ozubeny krouzek (samotny), ptal jsem se v obchode a tam pry ho prodaj jen s poloosou za 4000KC coz neni moc levny.

Diky
Václav GT
Tuesday 03 October 2006 - 23:11:25 Citovat
Host
Nevím jak u Corsy, ale u VeA je signální kroužek ABS součástí těla homokinetického kloubu. Nutno koupit celý homokinetický kloub poloosy (celou poloosu netřeba). Cena s daní kolem 2000,-Kč.
Marek
Wednesday 04 October 2006 - 07:01:05 Citovat
Host
A nebo to udělej jako já - upevni to do svěráku,lehce utáhni a pěkně tu část co ti praskla vyvař céočkem pak vem ruční brusku,já mam tu jak se prodává v marketech,jak má motor zvlášť a je to přes tu pružinu,no a pěkně to vybruš samozřejmě za neustálého měření,posuvkuo,no já to dělal manželce na Corsu také a má již najeto 23tis a pořád to drží,zkus to stejně bys musel koupit novou poloosu,nejde to stoho slisovat dolů,no a nebo nákup na vrakárně
Čao
Franc
Wednesday 04 October 2006 - 19:50:36 Citovat
Host
Oki mozna to prubnu zavarit horsi uz to byt nemuze.
Nevite nekdo jestli je o Corsy taky jen ten kloub nebo cela poloosa jak pise Vaclav?
A jeste nevi nekdo jak prozatim nez to opravim odstavit ABS abych s tim neodstavil i tachometr diky.
Václav GT
Thursday 05 October 2006 - 00:38:36 Citovat
Host
Koukal jsem do katalogu, na Corsu se dá také koupit kloub samostatně.
Marek
Thursday 05 October 2006 - 06:34:48 Citovat
Host
Jo kloub se dá sehnat normálně samotný,bohužel ten ABS nelze vyřadit jen s tachometrem,je to stejné čidlo,já to taky řešil,,ale ta oprava je otázka 3 hodinek,když nebudeš dělat aby stebe lil pot ?lola
Neboj se a zavař to...
Franc
Thursday 05 October 2006 - 10:16:21 Citovat
Host
Vaclav:
A na kolik ten kloub vyjde?

Marek:

jj prubnu to zavarit snad to bude drzet ))

Diky
Václav GT
Thursday 05 October 2006 - 10:21:34 Citovat
Host
Ten kloub stojí kolem 1700,-Kč (záleží na výrobci a na prodejci)
Franc
Thursday 05 October 2006 - 10:27:03 Citovat
Host
Tak to jde myslel jsem ze budu muset davat 4000 KC, a myslis ze by bylo dobry koupit starsi kloub, nebo nedoporucujes a radeji novej?
Marek
Thursday 05 October 2006 - 10:35:36 Citovat
Host
V každém případě novej!!!
Pokud nejsi maniak do znovu rozebírání už jednou opravované části vozu

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1650 sec,0.1247 z toho dotazů.