• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo podvozek :: Re: ABS
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Franc
Odeslal: Tuesday 03 October 2006 - 16:24:04
Opel Corsa 1.0 12V r.v. 2000
Zdravim mam problemek s ABS, blize receno jak je na predni leve poloose ozubeny krouzek, ktery snima snimac, tak ten krouzek mam prasklej a ABS mi dela pri dobrzdovani strasny caviky, ohromne mi mlati pedalem do nohy, chtel jsem ABS na dobu nez to opravim vyradit pojistkou, ale kdyz jsem ji vytahl, tak sem odpojil ABS ale i tachomer, coz je nezadouci.
Potradi mi nekdo jak to iobejit abych vyradil jen ABS.

A jeste jestli a kde bych sehnal ten ozubeny krouzek (samotny), ptal jsem se v obchode a tam pry ho prodaj jen s poloosou za 4000KC coz neni moc levny.

Diky
Poslední odpovědi
Václav GT
Odeslal: Thursday 05 October 2006 - 11:21:39

Pokud na vrakárně najdeš zánovní Corsu zbořenou zezadu, tak z ní vezmi poloosu či kloub. Jelikož se tak asi nestane, kup nový kloub (viz Marek). Vyloženě katalog na netu neznám (jeden jsem znal, a byl super, ale pro velký úspěch na něj zakázali přístup). Tady jsou některé internetové obchody, dá se říci, že jsou to také katalogy.
Odkaz
Odkaz
Odkaz
Odkaz
(pamatuj však, že nejlevnější nemusí být vždy nejlepší volba). Někdy je cena třeba jen o dvě stovky vyšší a kvalita někde jinde.
Franc
Odeslal: Thursday 05 October 2006 - 10:48:24

Oki diky vsem a jeste jeden dotaz existuje nejakej katalog nahradnich dilu na internetu jestli ano hodte mi pleease link diky moc
Marek
Odeslal: Thursday 05 October 2006 - 10:35:36

V každém případě novej!!!
Pokud nejsi maniak do znovu rozebírání už jednou opravované části vozu
Franc
Odeslal: Thursday 05 October 2006 - 10:27:03

Tak to jde myslel jsem ze budu muset davat 4000 KC, a myslis ze by bylo dobry koupit starsi kloub, nebo nedoporucujes a radeji novej?
Václav GT
Odeslal: Thursday 05 October 2006 - 10:21:34

Ten kloub stojí kolem 1700,-Kč (záleží na výrobci a na prodejci)
Franc
Odeslal: Thursday 05 October 2006 - 10:16:21

Vaclav:
A na kolik ten kloub vyjde?

Marek:

jj prubnu to zavarit snad to bude drzet ))

Diky
Marek
Odeslal: Thursday 05 October 2006 - 06:34:48

Jo kloub se dá sehnat normálně samotný,bohužel ten ABS nelze vyřadit jen s tachometrem,je to stejné čidlo,já to taky řešil,,ale ta oprava je otázka 3 hodinek,když nebudeš dělat aby stebe lil pot ?lola
Neboj se a zavař to...
Václav GT
Odeslal: Thursday 05 October 2006 - 00:38:36

Koukal jsem do katalogu, na Corsu se dá také koupit kloub samostatně.
Franc
Odeslal: Wednesday 04 October 2006 - 19:50:36

Oki mozna to prubnu zavarit horsi uz to byt nemuze.
Nevite nekdo jestli je o Corsy taky jen ten kloub nebo cela poloosa jak pise Vaclav?
A jeste nevi nekdo jak prozatim nez to opravim odstavit ABS abych s tim neodstavil i tachometr diky.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0569 sec,0.0177 z toho dotazů.