• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
voda na podlaze
Přejít na stranu  [1] 2 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Kuli
Monday 11 September 2006 - 19:02:41 Citovat
Host
Zdary chlapi, vim ze to tu bylo reseny ale byl sem z toho nakej jalovel. Tak prosimvas, obevuje se mi voda u spolujezdce, obcas, ale prece, je to jen za deste, kdyz jedu i kdyz stojim. Klimu mam. Voda mi neubejva. Ta blba voda se mi vobevuje i na podlaze vzadu. nevite??.... Diky
vrgada
Monday 11 September 2006 - 23:33:07 Citovat
Host
Mne kdysi ke spolujezdci tekl shnily radiator a taky jednou v mycce voda kvuli ucpanym odtokum
Tomis
Sunday 17 September 2006 - 20:29:35 Citovat
Uživatel #786
Registrován: Saturday 01 July 2006 - 19:57:40
Příspěvků: 263
Kdyz to je za deste, tak je asi neco spatne utesneneho, co takhle kolem celniho skla, netece to tudy? a na podlaze to pak jen zustane, jelikoz to nema kam dal stect. Mne se taky zda, ze mi to nekde prosakuje kolem celniho skla, ale na strane ridice, obcas tam je vlhko.

_________________________________________________________________
Opel Omega B Caravan X25DTI - provozovany prevazne na olej
Opel Omega C Caravan 3.0 DTI - BMW M57D30 - r.v. 2003

jo a taky mi zbyl jeste nejaky ten automat na svetla tak kdyby nekdo mel nahodou potrebu, tak dejte vedet.
Charlie
Sunday 17 September 2006 - 21:20:29 Citovat
Host
Zkus se podívat u spolujezdce, je tam řídící jednotka a občas pod řídící jednotkou bývá gumový kryt. už jsem viděl tudy pronikat vlhkost za deště, ale spíš jen za jízdy. Myslím, že tudy jsou svedeny také odvodňovací kanály z nadkolí. Za podívání nic nedáš. Bacha na ty plasty rádi praskají. No a potom jsem viděl také díru po korozi u spolujezdce pod gumou okna. Chce tu gumu opatrně nadzvednout šroubovákem s tupou hranou.





Yper
Monday 18 September 2006 - 08:46:40 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Já tenhle problém s vodou teď řeším také!
Já mám vodu zase na místě řidiče a na místě spolujezdce za ním.
Z klimatizace tak na 90% není, protože s Palicem jsme odkryli i zčásti středový tunel a koberec s odhlučněním na něm jsou suché!
S největší pravděpodobností to bude asi od čelního skla.
Nejhorší je ale celý mokrý prostor vysušit.
Proto jsem demontoval sedačku řidiče, celé levé oplastování prahu a pod koberec (až pod ten gumový) jsem nacpal nejprve hadry a na podlaze skákal a hadr několikrát ždímal a teď tam mám silnou vrstvu novin, kterou budu muset tak 1x týdně měnit, abych to vysušil.
Krom toho jsem z podlahy vydloubal včechny gumové špunty.
Až to vysuším, tak místa nad koberci - pod pedáky atp., nastříkám křídou ve spreji (používá se pro identifikaci trhlin v kovu) a pak až zaprší, tak si to prohlédnu a uvidím, z jaké strany a hlavně odkud voda teče, protože tam budou vidět místa, kde je v čůrcích ta křída odplavená.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Charlie
Monday 18 September 2006 - 20:52:56 Citovat
Host
Yper, to je pravda, dobrý nápad, tyto spreje používáme při hledání prasklin na hřídelích. to ukáže opravdu hodně _; No a to mě nenapadlo
Roottak
Monday 25 September 2006 - 20:31:36 Citovat
Host
Ok chlapi, viele danke!!!!
qpc
Tuesday 26 September 2006 - 16:07:05 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
jestli máš šíbr,takmužeš mít ucpanej odtok--

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Ivan
Sunday 02 August 2009 - 23:01:11 Citovat
Host
Ahoj chlapi,dnes jsem dělal pořádek v autě a našel vodu pod kobercem u řidiče.Jedná se o Omegu C.Byla to voda,fridex mi neteče.Auto je s šíbrem,Vysuším to a budu hledat příčinu zatékání,můžete poradit,na co se mrknout?Dík.
Freerider
Monday 03 August 2009 - 08:23:05 Citovat
Host
Já jsem to našel jednou taky. po obrovským lijáku, když auto stálo venku jsem vyrazil a přítelce natekla voda na nohy ) Byl ucpanej odtok listím, ten kanálek a záchytná vanička (nebo jak se to jmenuje) byla jak bazének

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3943 sec,0.3402 z toho dotazů.