• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
voda na podlaze
Přejít na stranu  1 [2] 3 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Ivan
Monday 03 August 2009 - 09:39:49 Citovat
Host
Já se podívám na ty odtoky pod čelním sklem.Auto má 7 roků.všechna těsnění vypadají jak nová....Mohlo by to téct i kolem čelního skla?
Sup
Monday 03 August 2009 - 10:28:05 Citovat
Uživatel #1465
Registrován: Friday 04 April 2008 - 01:01:29
Příspěvků: 233
Vyčisti pořádně oba (!) odpadní otvory pod torpédem (napojené hadice mají cca 10 - 15 cm), všechen bordel z nich musí jít ven. Pak budeš mít na 99% problém vyřešen.

Sup je trpělivý pták.
Plejtvák (Omega B car X25XE)
Stříbrná Sršeň (FIAT Ducato 3.0 D Multijet Modular)
JAK JSEM NA TOM JÁ

A JAK JSME NA TOM SPOLEČNĚ
Ivan
Monday 03 August 2009 - 19:13:38 Citovat
Host
ty odtoky jsem vyčistil,nevypadaly,že by přes ně vody nemohla odtékat,sundal jsem i plastové torpedo pod oknem.....na straně řidiče jsem se zděsil,tam je pod torpedem moře možností,kde by voda mohla zatéct až do kabiny...zítra si dám práci a všechny spáry něčím přetěsním.....
Vraňoch
Monday 03 August 2009 - 22:35:17 Citovat
Host
taky jsem to ted nedavno resil - voda u spolujezdce a nasledne i za nim. Duvod: ucpany odtok z krabice sani vzduchu do kabiny (je pred spolujezdcem).
Jarek
Saturday 07 November 2009 - 20:54:35 Citovat
Host
Našel jsem dnes vodu pod kobercem u řidiče,je to omega roč.2002.Zkusím se podívat na všechno,co tu chlapi radíte.Sup tu psal ,že jsou ještě odpadní hadice pod torpédem?já viděl jen taková ty kolínka na torpédu,ty jsou průchozí,pod tprpádem jsou ještě nějaké další hadičky?A to lepené čelní sklo má smysl nějak dotěsňovat?
JOB
Saturday 07 November 2009 - 21:03:45 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Jarek napsal ...

Našel jsem dnes vodu pod kobercem u řidiče,je to omega roč.2002.Zkusím se podívat na všechno,co tu chlapi radíte.Sup tu psal ,že jsou ještě odpadní hadice pod torpédem?já viděl jen taková ty kolínka na torpédu,ty jsou průchozí,pod tprpádem jsou ještě nějaké další hadičky?A to lepené čelní sklo má smysl nějak dotěsňovat?


Ty hadičky jsou vlastně jen takový kolínka v nejnižším místě z měké gumy pro odvod vody,která zateče pod torpédo,bývají ucpané.Dále pak okno .Dotěsňovat ho nemá smysl pakliže ho nalepily správně.Už jsem párkrát zažil že to odflákli a teklo oknem. Dále pak nevím jak u OB Ale u Volva jsem měl šíbr a od něj vede odvodnění sloupkama ,jednou mi tam taky tekla voda. Je toho hodně,těžko radit.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Jarek
Saturday 07 November 2009 - 21:08:48 Citovat
Host
Jo,šíbr mám,tam by měl být asi odtok někam sloupkem dolů pod auto,že?
JOB
Saturday 07 November 2009 - 21:47:57 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Jarek napsal ...

Jo,šíbr mám,tam by měl být asi odtok někam sloupkem dolů pod auto,že?


Jo přesně tak, nevím jak u Omegy ale já tam měl hadičku nasazenou na odtok šíbru a ta vypadla.Ale nemusí to bejt nutně ono.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Brenky
Sunday 08 November 2009 - 08:02:41 Citovat
Host
já jsem dokonce našel vodu i ve středovém tunelu
jelikož to byl fridex, tak se vše vylučuje a zbývá jedině topení...tudíž, palubovka musí ven __;
Jarek
Sunday 08 November 2009 - 18:51:52 Citovat
Host
tak jsem auto dnes důkladně ohlídl a bylo na něm měněné přední sklo.tak jsem všude ,kde se dalo kolem okna natlačil těsnící tmel a pod torpédem vymatlal vše ,co šlo resistinem a uvidím....jinak usušit ty tlumící vrstvy pod koberce,to je kapitola sama o sobě..sušit to v autě ,tak to neuschne do léta,takže jsem vrchní koberec dal bokem a pak byla akce skalpel ,prosím.ten vyřízlý kus jsem vymačkal ,usušil u kamen ,dal spátky a slepil se zbytkem širokou textilní páskou.po dešti uvidím.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3158 sec,0.2742 z toho dotazů.