• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Vyndání světel (před faceliftem)
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Marv
Tuesday 29 August 2006 - 09:40:20 Citovat
Host
Moc se omlouvám, už to tady určitě, bylo, ale nenašel jsem... Mam takový pochroumaná světla, v jednom se mi dokonce nějak ulomil celej vnitřek, tak jsem se chtěl jen zeptat, jestli se dají vyndat bez sundání nárazníku, moc díky.
Lib
Tuesday 29 August 2006 - 09:45:35 Citovat
Host
velmi snadno, jediné co se musí sundat je přední maska. Světlo je chyceno jedním šroubem k přenímu plechu, jedním šroubem k blatníku a jedním zákeřným šroubem z boku pod blinkrem. Jo blinkr musí taky pryč, je tam capka co ho drží zacvaklej ke světlu
Marv
Tuesday 29 August 2006 - 11:13:17 Citovat
Host
Moc děkuju, a ještě stupidní dotázek... Jsou ty šrouby na stejný klíč? Nechal jsem si nářadí na chatě, tak jen co všechno si mam na to půjčit od souseda...
iopkek
Tuesday 29 August 2006 - 12:23:15 Citovat
Host
Myslím, že jsou to všechno 8 mm vnější šestihrany a to světlo ven a dovnitř se dává systémem "ježek v kleci". Povytáhnout natočit, posunout a vytáhnout a zpět nasunout posunout natočit a zasunout. Pozor ať neulomíš ty plastové držáky. Ten blinkr je zacvaknut v platovém oku na světle - taková pojistka. Nejdříve ji zamáčnout směrem dolů a zevnitř zatlačit, pak blinkr vyskočí ven.
Lib
Tuesday 29 August 2006 - 12:41:27 Citovat
Host
mě to šlo po povolení šroubků vytáhnout vpoho. Šrouby jsou (měly by být) všecky stejný, teď nevim jestli hvězdice nebo kříž. Ulomení držáků bych se moc nedál, vydržej dost. Při výměně světlometu si dej pozor na způsob uchycení motorku naklápění, dělají se dva druhy, nejlépe vzít s sebou motorek na nákup světlometu a vyzkoušet. Nedoporučuju kupovat DEPO, jsou to šmejdy, nejlépe koupit Valeo nebo Carello (ikdyž vyjdou o dost dráž než ty depa)

[ Upraveno Tuesday 29 August 2006 - 12:44:10 ]
Marv
Tuesday 29 August 2006 - 13:30:07 Citovat
Host
Fakt děkuju... Ja tam právě mám depa a to je něco strašnýho... nesvítěj, neseděj...
iopkek
Tuesday 29 August 2006 - 15:27:59 Citovat
Host
Já osobně doporučuji Valeo, měl jsem tam po koupi PP noname, nešlo štelovat, koupil jsem levné "CARELLO" a to bylo nemlich to samé, zaboha to nešlo seštelovat, pak ten mechanismus vypadl a je to prakticky nerozebiratelné. Pak jsem koupil Valeo a pohoda. Laciné dvakrát placené.
qpc
Wednesday 30 August 2006 - 13:34:37 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
..a když sundáš přední nárazník,budeš to mít jako Lego

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


maniac
Wednesday 31 January 2007 - 09:05:21 Citovat
Host
ahojky jelikož jsem našel toto téma a nechtěl zakládat nové tak zkusím dát sem... měl jsem malou nehodu ťuknul jsem do jedné ženský na křižovatce... a až teď jsem zjistil že u pravého světla.. mám prasklý ten umělohmotný držák, kterým je světlo přichyceno k mřížce.. a chci se zeptat.. jestli to půjde nějak přilepit a nebo co s tím? sice to světlo drží ale nějak jinak než by mělo...
mám vebe00, a jsou to xenony...díky
iopkek
Wednesday 31 January 2007 - 11:10:52 Citovat
Host
maniac napsal ...

ahojky jelikož jsem našel toto téma a nechtěl zakládat nové tak zkusím dát sem... měl jsem malou nehodu ťuknul jsem do jedné ženský na křižovatce... a až teď jsem zjistil že u pravého světla.. mám prasklý ten umělohmotný držák, kterým je světlo přichyceno k mřížce.. a chci se zeptat.. jestli to půjde nějak přilepit a nebo co s tím? sice to světlo drží ale nějak jinak než by mělo...
mám vebe00, a jsou to xenony...díky

Přilepit to jde, v drogeriích prodávají lepící tmely s vysokou pevností.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1983 sec,0.1530 z toho dotazů.