• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér :: Re: Vyndání světel (před faceliftem)
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Marv
Odeslal: Tuesday 29 August 2006 - 09:40:20
Moc se omlouvám, už to tady určitě, bylo, ale nenašel jsem... Mam takový pochroumaná světla, v jednom se mi dokonce nějak ulomil celej vnitřek, tak jsem se chtěl jen zeptat, jestli se dají vyndat bez sundání nárazníku, moc díky.
Poslední odpovědi
WISASTar
Odeslal: Wednesday 31 January 2007 - 18:58:33

Taky sem na to koukal a mam ulomeny vsechny.... drzi to snad jenom na kabelech a pomoci masky _; Je to omega B
dano
Odeslal: Wednesday 31 January 2007 - 13:58:27

ja sa pridavam k vymene. Nedavno som menil P svetlo, pretoze original mi praskol po zasahu kamienka. Kupil som DEPO, vydrzalo 2 tyzdne, potom sa sku.vil system naklanania. Nehovoriac o tom, ze oproti originalu to svieti uplne nahovno. Teraz som kupil VALEO a neiem si ho vynachvalit. Takze VALEO odporucam.
iopkek
Odeslal: Wednesday 31 January 2007 - 11:10:52

maniac napsal ...

ahojky jelikož jsem našel toto téma a nechtěl zakládat nové tak zkusím dát sem... měl jsem malou nehodu ťuknul jsem do jedné ženský na křižovatce... a až teď jsem zjistil že u pravého světla.. mám prasklý ten umělohmotný držák, kterým je světlo přichyceno k mřížce.. a chci se zeptat.. jestli to půjde nějak přilepit a nebo co s tím? sice to světlo drží ale nějak jinak než by mělo...
mám vebe00, a jsou to xenony...díky

Přilepit to jde, v drogeriích prodávají lepící tmely s vysokou pevností.
maniac
Odeslal: Wednesday 31 January 2007 - 09:05:21

ahojky jelikož jsem našel toto téma a nechtěl zakládat nové tak zkusím dát sem... měl jsem malou nehodu ťuknul jsem do jedné ženský na křižovatce... a až teď jsem zjistil že u pravého světla.. mám prasklý ten umělohmotný držák, kterým je světlo přichyceno k mřížce.. a chci se zeptat.. jestli to půjde nějak přilepit a nebo co s tím? sice to světlo drží ale nějak jinak než by mělo...
mám vebe00, a jsou to xenony...díky
qpc
Odeslal: Wednesday 30 August 2006 - 13:34:37

..a když sundáš přední nárazník,budeš to mít jako Lego
iopkek
Odeslal: Tuesday 29 August 2006 - 15:27:59

Já osobně doporučuji Valeo, měl jsem tam po koupi PP noname, nešlo štelovat, koupil jsem levné "CARELLO" a to bylo nemlich to samé, zaboha to nešlo seštelovat, pak ten mechanismus vypadl a je to prakticky nerozebiratelné. Pak jsem koupil Valeo a pohoda. Laciné dvakrát placené.
Marv
Odeslal: Tuesday 29 August 2006 - 13:30:07

Fakt děkuju... Ja tam právě mám depa a to je něco strašnýho... nesvítěj, neseděj...
Lib
Odeslal: Tuesday 29 August 2006 - 12:41:27

mě to šlo po povolení šroubků vytáhnout vpoho. Šrouby jsou (měly by být) všecky stejný, teď nevim jestli hvězdice nebo kříž. Ulomení držáků bych se moc nedál, vydržej dost. Při výměně světlometu si dej pozor na způsob uchycení motorku naklápění, dělají se dva druhy, nejlépe vzít s sebou motorek na nákup světlometu a vyzkoušet. Nedoporučuju kupovat DEPO, jsou to šmejdy, nejlépe koupit Valeo nebo Carello (ikdyž vyjdou o dost dráž než ty depa)
iopkek
Odeslal: Tuesday 29 August 2006 - 12:23:15

Myslím, že jsou to všechno 8 mm vnější šestihrany a to světlo ven a dovnitř se dává systémem "ježek v kleci". Povytáhnout natočit, posunout a vytáhnout a zpět nasunout posunout natočit a zasunout. Pozor ať neulomíš ty plastové držáky. Ten blinkr je zacvaknut v platovém oku na světle - taková pojistka. Nejdříve ji zamáčnout směrem dolů a zevnitř zatlačit, pak blinkr vyskočí ven.

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0621 sec,0.0308 z toho dotazů.