• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
demontáž přístrojovky
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petr Kroutil
Wednesday 14 June 2006 - 20:19:23 Citovat
Host
Zdravím, jelikož jsem nenašel, možná kvůli své neschopnosti, příspěvek, kde by se popisovalo rozebrání přístrojovky u Astry G, prosil bych tímto o radu. Potřebuju vyměnit některé žárovky kontrolek, které se vůbec nerozsvítí po otočení klíčkem (např. ABS atd.). Nevím, jestli jsou prasklé nebo schválně vyndané. V publikaci "Jak na to" je napsaný postup a vypadá to jednoduše. Je něco, nač si dát pozor? Abych neudělal víc škody než užitku. Není někde detailněji tento postup popsán?
Moc děkuju za radu.
qpc
Thursday 15 June 2006 - 12:09:28 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
zkus se poptat..
Odkaz

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


qpc
Thursday 15 June 2006 - 12:12:54 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Odkaz sekce Tipps und Tricks návod Ausbau des Instrumententräger

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Prazdroj
Thursday 15 June 2006 - 12:22:55 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Je to jednoduchý Povolýš 4 šrouby ... Dáš volant do polohy dolů.. pak povolíš dva šrouby co jsou vydět před sklem pak jsou dva skovaný pod krytkama ty vypíchni nožem at to moc nepoškrábeš pak vyndej ten krycí plast před přístrojovkou vopatrně ale neboj se von se vohne. pak tam budou ještě dva šrouby v pravo dole a v levo dole ty taky vyšroubuj a pak je uprostřed přístrojovky taková páka tu drobet nadzvedni a otoč do leva . Pak jí vem vytáhni jí rovně k sobě a pak jí jakoby strč na pravou stranu pak povotoč a vytáhni jí středem volantu..Pozor pamatuj si přesně jak jsiu jí vytáčel ven protože až jí budeš dávat spátky tak musíš stejnym spůsobem jinak jí tam nedostaneš!!!!!! Jinak vyměnit jdou akorát žárovky osvětlení. Kontrolka jako airbek jsou někde vevnitř a to jsem si netrof rozebrat protože by se musela uplně celá a tomu vadí osičky tachometru dělal jsem to včera a nasrazu se poradim s jinejma jestly to jde kdyžtak to tom rozeberem a pak ti to sem napíšu..Jak.

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer
Petr Kroutil
Thursday 15 June 2006 - 22:40:28 Citovat
Host
Díky za odpovědi. Osvětlení je OK, ale nerozsvítí se třeba to ABS atd. Třeba na pravé straně svítí jen kontrolka benzínu. Tak abych to nerozdělával zbytečně.
Prazdroj
Friday 16 June 2006 - 07:41:52 Citovat
Prazdroj

Uživatel #419
Registrován: Monday 29 August 2005 - 22:19:11
Příspěvků: 827
Vopravdu počkej já se zeptam na srazu těch chytrej a pak ti to sem napíšu vopravdu jsem měl strach musela by se rozebrat do šroubku měl jsem strach..

Západní čechy, Škoda 100, Škoda 105,Daevo,Matiz,Astra G, Kadett, Zafira, Vectra A, Vectra B,Pegot Boxer

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1918 sec,0.1612 z toho dotazů.