• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
palubní počítač
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Tony
Wednesday 07 June 2006 - 20:16:52 Citovat
Host
Ahojte lidi.Porad mi vrta hlavou jsetli jde do CORSY 1.0 12v dodelat palubní pocitac (myslim tim spotreba,okamzita spotreba atd.) Dokaze mi nekdo poradit???Diky
mikele_g
Wednesday 07 June 2006 - 21:15:09 Citovat
Host
Niesom si isty, ale v mojej Agile Z10XE rv.2003 som nasiel iba jeden konektor na TID a kedze ma tiez zaujima spotreba tak prave si dorabam toto : Odkaz
Mozno Ta to rovnako zaujme ako mna.
Tony
Wednesday 07 June 2006 - 22:06:23 Citovat
Host
Dival jsem sena ten odkaz a nejak z toho nejsem chytry...Jak daleko ses dostal?Vim na 100% ze na ASTRAch je to ve vybave.Jak ten system vubec funguje???
mikele_g
Sunday 11 June 2006 - 14:33:51 Citovat
Host
1. stalo by za to prestudovat schemy od auta, mozno je tam niekde skryty. Ak nemas a vlastnis corsu-c tak ti mozem poslat na email.
2. princip je jednoduchy : meria sa dlzka vstreku a podla casu sa vypocita mnozstvo paliva, zaroven sa pocita prejdena draha zo snimaca rychlosti (pocet imp./km)
momentalne dokoncujem navr plosneho spoja v smd prevedeni aby paradne isiel skryt za TID
3. Mozes precitat A-radio_prakticka elektronika c.5/06 str.18 a c.6/06 st.30 pripadne pozri si to na
Odkaz
petr_r
Wednesday 09 August 2006 - 12:19:04 Citovat
Host
Taky uvazuju o pal.pocitaci pro 1.0 12V. Zkousim to udelat s ATmega ale mam par otazek
1. u vetsiny zapojeni se meri doba vstriku jen jednoho vstrik.ventilu, je to dostatecne presne u vicebodoveho vstrik.?
2. chci tam mit i otackomer ale nechce se mi tahat drat od cidla, takze otacky pocitam z frekvence vstrik.pulsu. Pri volnobehu ale udaj hodne kolisa a spotreba blikne i na 0l (z 1 vstrik.ventilu). Pri vyssich otackach je to OK-je mozne ze pri volnobehu jednotka nevstrikuje palivo kazdou 2.otacku kliky ale vynechava?
Ondra
Thursday 24 August 2006 - 09:20:11 Citovat
Host
Ahoj lidičky, něajk se mi nedaří najít na netu odpověď kna to kde sehnat a nechat si namontovat palubní počítač do Corsy C 1.2 16V. NEvíte ked se to dá v čechách pořídit a za kolik díky za radu.
mikele_g
Thursday 24 August 2006 - 20:43:46 Citovat
Host
petr_r napsal ...

Taky uvazuju o pal.pocitaci pro 1.0 12V. Zkousim to udelat s ATmega ale mam par otazek
1. u vetsiny zapojeni se meri doba vstriku jen jednoho vstrik.ventilu, je to dostatecne presne u vicebodoveho vstrik.?
2. chci tam mit i otackomer ale nechce se mi tahat drat od cidla, takze otacky pocitam z frekvence vstrik.pulsu. Pri volnobehu ale udaj hodne kolisa a spotreba blikne i na 0l (z 1 vstrik.ventilu). Pri vyssich otackach je to OK-je mozne ze pri volnobehu jednotka nevstrikuje palivo kazdou 2.otacku kliky ale vynechava?


at1. tazko povedat, ak sa to neodskusa tak sa to asi nedozvieme.
at2. a co takto zobrat signal o otackach z primarnej strany zapalovanie sviecky na 1valci?
to vynechavanie vstreku pri volnobeznych otackach by teoreticky bolo mozne i ked ....
a nepozoroval si co sa deje pri jazde dolu kopcom z uvolnenym plynom a zaradenou rychlostou ?
Tam by malo vstreky uplne vysadit.
petr_r
Monday 28 August 2006 - 15:05:44 Citovat
Host
zacnu odzadu
pri iizde z kopce se zarazenou rychlosti ukazuje spotrebu 0 (motor musi ale byt ve vyssich otackach), to je OK
Jinak jsem objevil par much ve svem programku, takze jsem zvedavy jestli se to projevi na spotrebe pri volnobehu.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1839 sec,0.1569 z toho dotazů.