• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
poceni skel
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Honza
Tuesday 04 January 2005 - 08:27:14
Host
zdravim oplaky v novem roce
mam takovy problem s pocenim skel. stava se mi to kdyz auto stoji tak dva dny a k tomu prsi. kdyz pustim fukar tak se mi zacnou strasne mlzit skla (vsechny), tekze usuzuji ze se mi nekam dostava voda. nevite nekdo jak to opravit? diky
V A 1.6 1993
Anonymous
Wednesday 05 January 2005 - 00:15:16
Host
to bude asi spinavej pylovej fitr jestli to to tvoje auto ma .
Lib
Wednesday 05 January 2005 - 07:21:44
Host
asi blba otazka, ale nemas treba zapnutej vnitrni okruh?
Honza
Wednesday 05 January 2005 - 07:55:39
Host
Jestli to ma filtr tak to jsem se nikde nedocet takze asi nema. vnitrni okruh to taky nema. To poceni je slaby slovo na tech oknech se dela skoro souvisla vrstva vody . je zajimave ze se to deje jen pri foukani tepleho vzduchu, ale prisuzuji to odparovani. asi tak cca po 1/2 hodine jizdy a foukani tepleho vzduchu se to zacne odpocovat (a za neustaleho utirani oken)
V A 1.6 1993
riwal
Wednesday 05 January 2005 - 10:24:30
Host
Tak ti tam někde teče a jak zatopíą, tak se to začne odpařovat. Stejnej problém měla starucha na hondě, protoľe furt jezdila krátký trasy s vnitrřním okruhem a auto bylo vevnitř (sedačky atd.) nasycený vodou.
HONZA
Wednesday 05 January 2005 - 14:46:29
Host
Do interieru mi netece. spis jsem myslel jestli me tam netece skrz nasavani vzduch (nebo co to je mezi prednim sklem a kapotou). neprisel jsem totiz na to kudy ta voda odteka pryc. ale koukal jsem se na to jen vecer takze jsem prd videl. musim se na to kouknout o vikendu
Anonymous
Thursday 06 January 2005 - 08:06:49
Host
Asi ti teče zkrz ventilátor na ořívač. Ventoą je zakrytý a utěsněný na plech gumou. Moľná je ztyřelá, nebo co. Stalo se mi něco podobného, ale to mi zateklo , protoľe jsem při hooodně silném deąti stál hooodně do kopce. Nateklo mi tam, a já se nestačil divit. Málem jsem musel jet s hlavou vystrčenou z okýnka.
Honza
Friday 21 January 2005 - 08:15:09
Host
Tak jsem dnes musel jet take skoro s hlavou vystrcenou z okenka. Celou noc prselo a v aute se mi zapotila i pristrojovka. Jak moc slozite je dostat se k tomu ohrivaku. Pripadne jak se k tomu vubec dostanu.
VA 1993
Anonymous
Friday 21 January 2005 - 13:47:21
Host
Jednoduąe. Zvedneą kapotu, zdemontujeą stěrače, pak krycí plast mezi nasáváním a předním sklem, moterek stěračů s táhly, a pak kryt od ventilátoru. Právě ten by měl být na té gumě. Pak si to uľ nepamatuju, ale doporuji ti koupi kníľky "Jak na to?". Moc tam toho sice není, ale jsou tam občas zajímavé věci. Já ji kupoval před 2 lety za 500,- Kč. Odvodnění je taková zahnutá gumová trubka, která leze zpod ventoąe zkrz plech do prostoru motoru - i ta můľe být přicpaná listím. Přeji hodně ąčeąči.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1467 sec,0.1131 z toho dotazů.