• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Horní displey
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
PavelM
Tuesday 18 April 2006 - 08:49:01 Citovat
Host
Zdravím. Můj kamrád má astru 2000, 3dv. a chtěl by původní rádio nahradit jiným. Nechce ale příjít o zobrazování stanic na horním displey. Jakým způsobem či existuje nějaké volně prodávané rádio na které by šlo připojit ten displey? A ještě jedna otázka: Jak se dá vyndat to původní rádio, které tam montuje přímo opel?
Martas
Tuesday 18 April 2006 - 08:53:40 Citovat
Host
PavelM napsal ...

Zdravím. Můj kamrád má astru 2000, 3dv. a chtěl by původní rádio nahradit jiným. Nechce ale příjít o zobrazování stanic na horním displey. Jakým způsobem či existuje nějaké volně prodávané rádio na které by šlo připojit ten displey? A ještě jedna otázka: Jak se dá vyndat to původní rádio, které tam montuje přímo opel?


Kdybys v poradne hledal tak je tu toho o tomhle problemu az az koukni treba sem Odkaz nebo hledej dal.
Bad.Man
Tuesday 18 April 2006 - 08:57:32 Citovat
Host
Ono už zas nefunguje hledání v poradně ???? Aháááá jestli to nebude tim, žes vyhledával a nic to nenašlo ..... pak ti prozradim tajemství - napiš tam DISPLAY nebo DISPLEJ a ne zkomoleninu obou DISPLEY ..... __; pak to určitě něco najde ....

Ne teď trochu zvážnim ..... kdybys použil vyhledávání tak se dozvíš asi z tisíce příspěvků před tebou že SONY, KENWOOD a ještě některé další značky prodávají redukci ....
A našel bys tam i to jak se to rádio vyndává ..... takže HLEDEJ ŠMUDLO !!!
Ascona
Tuesday 18 April 2006 - 09:24:23 Citovat
Host
Je mi do toho sumak, ale neda mi to a musim to sem napsat Vim, ze pro vas, kteri jste tady kazdy den, jsou ty dotazy nekdy primitivni a co je asi nejhorsi, porad stejne... Jenomze s tim hledej smudlo uz to prehanite!!! Je to skoro v kazdem vlaknu... Kdyz nekdo na tyhle stranky nechodi, tak to tady moc nezna a ja osobne, kdybych hledala problem na netu, tak sem vlezu, vidim poradnu, nepatram a hodim dotaz!!!! Navic ty dotazy jsou porad stejne a jine to nebude, protoze zavady na aute mame taky stejne.... Stava se tady z toho poradna pro skalni, vsevedouci, popr. sprymare,ale kazdy novy-vyplaseny ze zavady na svem vozu, ktery by se tady rad poradil, z vas musi mit osypky!!! Sory, ale nedalo mi to
Ascona
Tuesday 18 April 2006 - 09:26:44 Citovat
Host
Samozrejme az na vyjimky a velice kvalitni vlakna-to jen pro doplneni
PavelM
Tuesday 18 April 2006 - 09:49:53 Citovat
Host
Ascona napsal ...

Je mi do toho sumak, ale neda mi to a musim to sem napsat Vim, ze pro vas, kteri jste tady kazdy den, jsou ty dotazy nekdy primitivni a co je asi nejhorsi, porad stejne... Jenomze s tim hledej smudlo uz to prehanite!!! Je to skoro v kazdem vlaknu... Kdyz nekdo na tyhle stranky nechodi, tak to tady moc nezna a ja osobne, kdybych hledala problem na netu, tak sem vlezu, vidim poradnu, nepatram a hodim dotaz!!!! Navic ty dotazy jsou porad stejne a jine to nebude, protoze zavady na aute mame taky stejne.... Stava se tady z toho poradna pro skalni, vsevedouci, popr. sprymare,ale kazdy novy-vyplaseny ze zavady na svem vozu, ktery by se tady rad poradil, z vas musi mit osypky!!! Sory, ale nedalo mi to


Dík Ascona. Neměl jsem náladu to nijak komentovat... Jsem tady poprvé, protože opela nemám a hned jak jsem viděl poradnu tak jsem vložil téma a nenapadlo mě vyhledávat... Jinak děkuji za ten odkaz.
tomik-tomik
Tuesday 18 April 2006 - 10:23:37 Citovat
Host
bad už je takovejj.....on je jinááčíí ?lola
Bad.Man
Tuesday 18 April 2006 - 11:26:54 Citovat
Host
2 Ascona: Nebudu to tu zasírat flamewarem ale v rychlosti ....
1) ten příspěvek nebyl a ani neměl vyznět nasraně .... jindy reaguju mnohem hůř ....
2) jestlis to četla tak jistej náznak řešení jsem mu přeci jen poradil
3) já zastávám názor že pokud něco potřebuju tak jsem ochotnej pro to něco udělat .... hodit dotaz a čekat je děsně jednoduchý .... většina těch lidí který tu dneska raděj tak napoprvý taky nelenili a příslušnou informaci si sami našli .... takže nabádám lidi k tomu, aby pro vyřešení JEJICH problému něco udělali ....
4) Kdybys tu denodenně procházela poradnu a denodenně narážela na desítky stejnejch otázek tak budeš taky otrávená .... máš pravdu že závady na těch autech se opakujou ale to neni důvod aby se každej znova a znova zeptal .... stačí JEN TROCHU hledat ....
Asi jsem na nováčky drsnej ..... ale já jsem to takhle dělal od začátku .... když jsem něco potřeboval tak jsem hledal .... když jsem nenašel tak jsem se zeptal ....
Ascona
Tuesday 18 April 2006 - 11:42:40 Citovat
Host
Badiku, nebylo to primo uplne mirene na tebe, ale vseobecne...poradnu prochazim kazdy den, takze vim, o cem to tady je...Ja se ptala ze zacatku jako jelito a meli jste na me svatou trpelivost a nikdy jsem se s nicim takovym nesetkala. V posledni dobe tady kazdeho odpalkujete, jen co nezadal dotaz do spravne sekce, jen co ho spatne nazval, nenapsal presne udaje a podobne. Jen jsem tim chtela rict, ze kazdy neni odbornik a kazdy nezna tyhle stranky tak, aby presne vedel kde co a jak __; A navic mi je tech lidi lito. Maji problem s autem a jeste tady narazi na celkem neprijemne privitani-to je vse. Chtela jsem tohle napsat, abyste si taky uvedomili tu druhou stranu poradny. Jinak vse dobry a ja osobne jsem rada, ze tahle poradna existuje a taky mi je jasny, ze to chce svatou trpelivost _;
pepik
Tuesday 18 April 2006 - 12:29:25 Citovat
Host
Ascona: co kdyby jsi nasla presne odkazy na vlakna a trosku pomohla, nez krytizovat.
Bad to napsal vporadku.. Radia napr Sony kenwood ... a lehce nasmeroval tazatele tam kde ma spoustu informaci..k dane otazce..
Co ty vis co to bude priste jaka zavada ...a dalsi vlakna... a porad dokola.. staci si procist poradnu, je perfektne roztridena.
Clovek si vyhleda co potrebuje a dovi se i to co treba vubec nevedel, nebo pomuze priste a usetri cas cekanim nez me nekdo odpovi..

Uz sem tu psal nekolikrat
Mam Sony + redukci na volant a displej od STUALARM - funguje bezproblemu. dokonce na displeji roluje znaky a ukazuje hlasitost coz u ORG radia nebylo.

ORG radio ma 4 inbusy odmontovat do der po inbusech neco zastrc. a pak uz jen tlac.. ne do kalhot ale k sobe
Tu poradnu si fakt procti. Nebo tvuj kamarad...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1939 sec,0.1479 z toho dotazů.