• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zámena sedačiek v AF.
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
macil
Wednesday 12 April 2006 - 21:44:44 Citovat
Host
Dajú sa zameniť predné sedačky v Astre F-CC za sedačky z Astry GSI? Myslím, či tam nie je iná montáž.
Gizmo_CZ
Thursday 13 April 2006 - 13:41:58 Citovat
Host
100% to nejde!! (jiný tvar, uchycení, rozměry)
__;
macil
Friday 14 April 2006 - 01:12:08 Citovat
Host
Škoda. Chcel som sklápať.
Martas
Friday 14 April 2006 - 07:25:05 Citovat
Host
Gizmo_CZ napsal ...

100% to nejde!! (jiný tvar, uchycení, rozměry)
__;


Ja si myslim, ze pokud ti tam vlezou rozmerove a nic nebude vadit treba tomu sklapeni tak "upravit" uchyceni je jen o vuli a sikovnosti ....

Videl jsem sedadla z Kadetta ve Favoritu
Gizmo_CZ
Saturday 15 April 2006 - 18:53:43 Citovat
Host
A co vrakoviště? jinak co se té úpravy týče tak je trošku problém je tam jen slabý plech! jak to tam chceš předělat? to by moc dlouho nevydrželo. __;
macil
Saturday 15 April 2006 - 21:52:32 Citovat
Host
Zatiaľ žiadne nemám a keďže to nejde jednoducho štýlom "vymontuj staré, namontuj nové", tak žiadne ani zháňať nebudem. Nešlo mi o nejaké tunenie, len občas by sa mi hodilo sklopiť pravé predné sedadlo.
NIO
Saturday 15 April 2006 - 22:39:32 Citovat
Host
podle katalogu to jde. a podle mne, jelikoz jsem to mel i na sve astre tak vim ze to jde. je tam akorat rozdil myslim u nejakeho sportive ale to uz si nepamatuju
macil
Saturday 15 April 2006 - 22:42:08 Citovat
Host
Aaa, tak nádej znova ožila. Teraz už len sa poohliadnuť po nejakých v slušnom stave.
Gizmo_CZ
Monday 17 April 2006 - 20:31:51 Citovat
Host
Ale předem se raději domluv na případné vrácení peněz kdyby to fakt nešlo!! Ať ti pak doma nezůstanou na ocet !! PS: napiš pak kolik stály a kde jsi je koupil ju? __;
macil
Monday 17 April 2006 - 20:47:16 Citovat
Host
Nehorí mi to, takže, nejako cielene za tým neidem. Len ak pri svojich potulkách po nete a vrakoviskách na niečo narazím a bude to za to stáť, tak to skúsim. Pred časom niekto na nete rozpredával GSI-čko, ale teraz to neviem nájsť. Tak to možno chvíľu potrvá, ale keď k tomu dojde, určite dám vedieť.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1871 sec,0.1491 z toho dotazů.