• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Oddělovací síť
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Milan
Friday 07 April 2006 - 17:07:02 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Ahoj,chtěl bych si koupit oddělovací síť mezi zadní sedačky a ložnou plochu na Astra G caravan.Nevíte někdo o něčem za lidovou cenu?Opel za to chce majland.
Martas
Friday 07 April 2006 - 17:18:22 Citovat
Host
Milan napsal ...

Ahoj,chtěl bych si koupit oddělovací síť mezi zadní sedačky a ložnou plochu na Astra G caravan.Nevíte někdo o něčem za lidovou cenu?Opel za to chce majland.


Mekkou textilni nebo pevnou "zeleznou" ?
Milan
Friday 07 April 2006 - 17:24:26 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Neviděl jsem ani jednu z nich,nevím,která je lepší,asi ta pevná ale ta je asi neodnímatelná.Poraďte
Martas
Friday 07 April 2006 - 17:29:59 Citovat
Host
Milan napsal ...

Neviděl jsem ani jednu z nich,nevím,která je lepší,asi ta pevná ale ta je asi neodnímatelná.Poraďte


My mame pevne mrize (z duvodu odpoctu DPH) ve vsech AG i AH, ale vetsinou kazdej to hned vymontuje. Je to nejaka "druhovyroba" ale kdyz jsem koukal na original je to to samy mam pocit ze cena je nekde nad 20 000 a uprimne receno je to k nicemu protoze to dela dost kraval a navic u AG i AH se po namontovani omezuje pocet pasazeru na 4 a to je napsano i v malym technicaku.

Takze jde o to na co to potrebujes ?

[ Upraveno Friday 07 April 2006 - 17:30:46 ]
Jawet
Friday 07 April 2006 - 18:15:52 Citovat
Host
Nech tu svuj mail a nekdo se ti treba ozve. Já jsem ji tu shánel nedávno a sehnal jsem za 1000,-. Nebo zkus annonci.
Milan
Friday 07 April 2006 - 21:36:06 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Tak o takové neuvažuji,nemám co odepisovat.Myslel jsem spíš něco když se jede na dovolenou a je víc krámů aby to eventuálně nepadalo dopředu.Co to bylo za těch 1000,-Kč,to byla ta pevná nebo textilní?Nechci to na pevno,ale spíš občas
Jawet
Monday 10 April 2006 - 15:06:30 Citovat
Host
Ta za 1000,- byla textilní. Je v pohode, pouzivam ji prave proto, ze obcas vozim plny kufr veci a nerad bych po prudkem zabrzdeni mel ty veci na hlave Navic se dá kdykoliv vyhaknout a smotat. A drzi fest.
X3
Monday 10 April 2006 - 15:49:31 Citovat
Host
Ja koupil Omegu B po xichtliftu s mrizi - delala kraval tak sla hned ven, ale teprva kdyz jsem ji vyndaval tak jsem si vsimnul ze dole nebyla poradne ukotvena, tak by mozna kraval tolik nedelala... ale vadila mi ve zpetnym zrcatku, dycky jsem zaostril nejdriv na jeji odraz a ten me zrovna moc nezajimal...

Da se to sundat v pohode, nahore to jen zacvakne (na 2 mistech - za takovou tou rukojeti nad oknem u zadnich dveri) a dole se to kurtuje pasem (taky na 2 mistech) k podlazce kufru...

mozna bych ji prodal, kdyby nekdo chtel... promyslel bych... ale je to Omega B
Milan
Monday 10 April 2006 - 17:08:36 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Jawet:A je to do Astry G caravan?Jak se to uchycuje,doufám,že se nemusí nic dodělávat.
Pokud by někdo takovou měl,tak mám zájem.
email:konecny.m@centrum.cz
Martas
Monday 10 April 2006 - 18:17:14 Citovat
Host
Milan napsal ...

Jawet:A je to do Astry G caravan?Jak se to uchycuje,doufám,že se nemusí nic dodělávat.
Pokud by někdo takovou měl,tak mám zájem.
email:konecny.m@centrum.cz


Ty co mame my "origos" jsou prisroubovany dvema panty do kastle za sedackama a nahore maji dodelana takova futra kam zapadnou dva trny. Demontaz je mozna jen tak ze vyndas tycke z pantu ale zustanou ti dole ty "voditka" Cela ta mriz jde sice sklopit, ale je mirne zalomena takze rozhodne nemas rovnou "podlahu" a nemluvim o tom jakej to dela kraval i v pripade ze ji mas vztycenou a ma plnit svoji funkci. Podle me je to pro naslednou prepravu osob temer nepouzitelny nehlede na to jak jsem psal, ze mas v technicaku napsano pocet mist 4.

Ja osobne tu kovovou nedoporucuju a "textilni" zase plni funkci jenom castecne.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1874 sec,0.1538 z toho dotazů.