• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nějaká "zástěrka" na zadní stranu předních sedadel ?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Napalm
Sunday 02 April 2006 - 21:44:35 Citovat
Host
Kurňa, nevím, jak tomu říkat, ale sháním něco, co mi bude chránit zadní stranu předních sedadel, když vzadu sedí děti a kopou špinavýma botama do čalounění. Neexistuje nějaká zástěrka, pogumovaná nebo igelitová, co by se třeba pověsila na držák hlavové opěrky?
Sundávat boty jim nechci a igelitový pytel se mi na sedadlo narazit z estetických důvodů taky nechce
Radek
Monday 03 April 2006 - 03:21:24 Citovat
Host
Napalm napsal ...

Kurňa, nevím, jak tomu říkat, ale sháním něco, co mi bude chránit zadní stranu předních sedadel, když vzadu sedí děti a kopou špinavýma botama do čalounění. Neexistuje nějaká zástěrka, pogumovaná nebo igelitová, co by se třeba pověsila na držák hlavové opěrky?
Sundávat boty jim nechci a igelitový pytel se mi na sedadlo narazit z estetických důvodů taky nechce


V kazdym obchode prodavaj provaz, detem svaz nohy a protahni to pod svym a sedadlem spolujezdce, a pritahni to. Deti se ani nehnou. Jo, ja mam kombika, tak je vozim svazany v kozelci v zavazadlovym .... jo a seriozne... netusim, ale zkus se kouknout po tom kusu hadru co pouzivaj technici v servisech.. takovej ten prezervativ na sedacku... a zkus to tam dat obracene. Ja to obcas vozil kvuli psovi. Mej se.
Yper
Monday 03 April 2006 - 07:43:44 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Tohle řeším dlouho! Připrav se na to, že ještě v 15ti se ti smradi budou chovat pořád stejně - stoupat botama od bahna na plastový prahy, papírky od bonbónů pod sedačkami a posmrkané papírové kapesníky i pod tvýma nohama. Nejvíc mne ale berou mastná skla od jejich horních končetin.
Nepomohl ani výprask. Rezignoval jsem!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Martas
Monday 03 April 2006 - 07:49:02 Citovat
Host
Yper napsal ...

Tohle řeším dlouho! Připrav se na to, že ještě v 15ti se ti smradi budou chovat pořád stejně - stoupat botama od bahna na plastový prahy, papírky od bonbónů pod sedačkami a posmrkané papírové kapesníky i pod tvýma nohama. Nejvíc mne ale berou mastná skla od jejich horních končetin.
Nepomohl ani výprask. Rezignoval jsem!



Jeste na drobky ze susenek jsi zapomel ....
macil
Monday 03 April 2006 - 07:58:04 Citovat
Host
Yper napsal ...

Tohle řeším dlouho! Připrav se na to, že ještě v 15ti se ti smradi budou chovat pořád stejně - stoupat botama od bahna na plastový prahy, papírky od bonbónů pod sedačkami a posmrkané papírové kapesníky i pod tvýma nohama. Nejvíc mne ale berou mastná skla od jejich horních končetin.
Nepomohl ani výprask. Rezignoval jsem!

Čo v 15tich, ešte aj dávno po 30ke. Furt mi to tam okopávajú.
prtka
Monday 03 April 2006 - 08:42:34 Citovat
Host
četl jsem mamině...Yperův přízpěvek pro zasmání...neb u nás tam nedělaj bordel jen děti ,ale i žena...a poradila mi toto Odkaz je to bazar určitě se to někde prodává
qpc
Monday 03 April 2006 - 08:42:51 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
nedat kapesné,utratit ho za ruční čištění interieru,ono je to přejde..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Napalm
Monday 03 April 2006 - 10:22:24 Citovat
Host
Díky za tipy Asi nejvíc se mi líbí svázání do kozelce do kufru, ale manželka je moc přecitlivělá. Zamatlané okýnka se dají řešit tak, že se nechají celou dobu otevřené, aji v -20
Jinak řešení je asi tenhle obchod: Odkaz

[ Upraveno Monday 03 April 2006 - 10:28:34 ]
Napalm
Monday 03 April 2006 - 10:26:14 Citovat
Host
Bože, já su nechopný, tak odkaz na druhý pokus:
Odkaz

[ Upraveno Monday 03 April 2006 - 10:27:43 ]

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1872 sec,0.1386 z toho dotazů.