• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
plastova postranice v kufru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kosta
Friday 31 March 2006 - 18:23:51 Citovat
Host
čau pardi chystam se na vyměnu anteny levy zadni blatnik astra F a potřebuju nenasilně sundat tu postranici v kufru dival jsem se asi to je naraženy na plast. hřeby nevite jak na to abych něco neulomil demontovali jste už to někdo?mužete mi napsat jak postupovat abych se dostal k anteně dikes, jaky vercajk na to?
macil
Friday 31 March 2006 - 20:56:10 Citovat
Host
Toto som absolvoval minulý rok, ale ten plast sa mi nepodarilo odmontovať. Mal som dojem, že by som musel odmontovať všetky plasty, stále to niekde držalo. Nakoniec som odmontoval ľavé zadné svetlo, krytku zvnútra kufra a osvetlenie a cez tieto otvory sa mi jednak podarilo odmontovať starú a namontovať novú. Montoval som však manuálnu, okolo motorickej by asi bolo menej miesta. Naväčší problém bolo vyraziť z horného uloženia tú starú a naraziť tam tú novú. To som si najviac odrel hnáty.
Pepa
Saturday 01 April 2006 - 22:31:41 Citovat
Host
Já mám sedana ale asi to bude stejný. Za ty trny musíš trochu zabrat a pak se k anténě dostaneš v pohodě.Tady máš foto.

macil
Sunday 02 April 2006 - 07:07:30 Citovat
Host
V hatchbagu sú plastové panely.
Pepa
Sunday 02 April 2006 - 10:36:36 Citovat
Host
Tak to máš smůlu, ale princip sundání je stejný, musíš víc zabrat pak to povolí.
macil
Sunday 02 April 2006 - 10:55:24 Citovat
Host
Problém nie je v tých cuploch, ani v šrúbach (je to tam prišrubované), ale v tom, že tie plasty sú nejako poprekladané a nejde vymontovať jeden bez toho, aby sa nemuseli odmontovať aj tie ďalšie. Takže nakoniec kvoli zadnému panelu musíš rozobrať polovicu oplastovania kufra až po dvere.
Aspoň mne to tak prišlo. Preto sa mi zdalo jednoduchšie tam vliezť cez zadné svetno.
macil
Sunday 02 April 2006 - 10:56:43 Citovat
Host
svetno = svetlo. __;
Anonymní
Sunday 02 April 2006 - 11:58:09 Citovat
Host
Abych nezapomněl. Tak některé trny se musí uprostřed zamáčknout dovnitř. Je tam takový malý čep. Ale to nebude tvůj případ.
kosta
Sunday 02 April 2006 - 17:28:03 Citovat
Host
tak už to mam zhodil jsem zadni světlo byla to drbacka! _;
macil
Sunday 02 April 2006 - 18:38:14 Citovat
Host
Hlavne, že sa dielo podarilo.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1587 sec,0.1142 z toho dotazů.