• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
cire svetlomety na VeBe
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
AlienD
Saturday 11 December 2004 - 17:32:04
Host
mam VeBe r.v.98, s cirymi svetlomety (uz jsem ji tak koupil) a pri dalkovych svetlech je presne uprostred svetelnyho kuzele velkej tmavej klin (jakoby svetla svitila prilis do stran)
v neautoriz. servise mi rekli, ze svetla jsou serizeny a ze je to normalni...
prosim o vasi zkusenost, protoze takovou paradu za cenu tmy presne uprostred silnice bych snad i ozelel...
diky
h-oplák
Saturday 11 December 2004 - 21:28:52
Host
Ahoj,světla mam stejná,ale kuľel svítí vcelku.nemáą ąpatně usazené ľárovky???
Anonymous
Saturday 11 December 2004 - 22:01:30
Host
a co se da pokazit na zarovkach?? myslim, ze tam snad ani spatne dat nejdou, ne??? nezkoumal jsem to...
pripada mi to, jako by to auto silhalo do stran...jak je to pri tlumenych? maji se v tom lomu pri tlumenych prekryvat? mam ty lomy tak asi (nemeril jsem to) metr od sebe...

nemam jeste aktivni ucet, tak jen jako anonym
riwal
Saturday 11 December 2004 - 22:07:08
Host
Kdyľ píąeą příspěvky tak se můľeą označit nickem.
Jinak si nech seřídit světla, to není drahý a budeą mít klid.
AlienD
Sunday 12 December 2004 - 09:23:52
Host
mooooc dekuji....nejsem z tech, kterym kdyz v jednom servise reknou, ze ma svetla serizena a ze je to normalni, za je tam tmavej klin, tak leti hned do druhyho...
Nechce se mi ale verit, ze mam mit tmu uprostred silnice, tak to zkousim overit
AlienD
Sunday 12 December 2004 - 12:52:47
Host
Tak to vemem jeste od jinud....jaky tam maji byt zarovky?, ktery v ktere casti a kdy ktera ma svitit?
ted jsem do toho cumakoval a je to nejaky divny....
riwal
Sunday 12 December 2004 - 16:06:25
Host
potkávačky H7 a dálkový H1 pro VeBe 95-99
benji
Sunday 12 December 2004 - 17:06:19
Host
Rival má pravdu, 95-99 mají H7 potkávačky a H1 dálky. Ale pokud tam máą čirý skla, tak to jsou světla z 99-02 a ty mají v obou H7.
Při troąe neąikovnosti se ľárovky křivě nasadit dají, musíą dát bacha, mají takový výstupek/zámeček, nevím to teď přesně, ale myslím, ľe je to na "6 hodinách", čili v dolní části.
Kuľely světel se samozřejmě musejí částečně překrývat u potkávaček i dálkových, pokud tam máą tmavý pruh, tak je něco ąpatně - v lepąím případě ąpatně seřízená světla, v horąím případě blbě namontovaná světla při předělávce na čirý skla (jsou mimo moľnosti seřízení).
AlienD
Sunday 12 December 2004 - 17:54:30
Host
nooo, tak to jsme asi doma, protoze je to VeBe z 98, ale nekdo tam ty ciry dodelaval a v dalkovych jsou H1cky, a vubec to tam podle mne nesedi jak ma...

jen nevim, kdyz tam supnu sedmicky, jak je zapojim, protoze tam je jen jeden konektor a kostra je jen dratek pod tim sroubkem te pruziny, ktera zarovku drzi...

kdybych mel dnes po ruce Adama, tak by si za ten pristup k e svetlum neco vyslechl...
benji
Sunday 12 December 2004 - 18:12:42
Host
Podle toho, co píąeą, tak je to pěkně zprasený, asi by to chtělo vzít zgruntu znova. Tohle ti pořádně svítit nebude.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1225 sec,0.0942 z toho dotazů.