• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kolísání výkonu
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Yper
Tuesday 14 December 2004 - 13:34:15
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Hadičkám se stane to, ľe zpuchří - jsou vystaveny poměrně vyąąí teplotě neľ hadičky, které se pouľívají na cestě paliva z a do nádrľe. Teplota urychluje jejich stárnutí. Navíc jsou jen jednovrstvé gumové potaľené textilií (větąinu co jsem viděl). Navíc je silně ohnutá oproti tomu, jak byla vyrobena. Aby tyhle hadičky vydrľely, musely by být ohýbány v povolených poloměrech jejich ohybu.
Znám případ, kdy mu takhle blblo auto a tak kontroloval právě ony přepadové hadičky. Sahal na ně a navlékal je na přepady. Po téhle kontrole nemohl auto nastartovat vůbec. Po výměně vąe O.K.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
NIO
Tuesday 14 December 2004 - 20:46:27
Host
klubo napsal ...
sem volal do staigera a tam mi řekl ľe ty hadičky sou celoľivotní a ľe se skoro neměněj a k tomu hluku mi řekl ľe by spíą zkontroloval řetěz a seąteloval čerpadlo a vstřiky....tak by mě zajímalo co se těm hadičkám stane ľe se musej měnit...jinak řikal ľe seątelování toho čerpadla a vstřiků vyjde tak na 3-4 tis.


tak to jsou teda s prominutim u Sstaigera pekyn mamlasove. To je nejvetsi bolest Oplackych ropaku. Od prvopocatku jejeich vyroby.

Ten hluk muze delat spatne serizene vstriky.
pak to jde jak multikara.
klubo
Tuesday 14 December 2004 - 20:58:11
Host
jo to je muj případ -> multikára, nechám vyměnit ty hadičky a kdyľ to nepomůľe tak nechám seątelovat ty vstřiky a čerpadlo no a uvidíme jestli zmizí i to pulzování...
klubo
Saturday 18 December 2004 - 23:52:34
Host
tak přepadový hadičky sou vyměněný, je to mírně tiąąí ale je moľný ľe si to jenom vsugerovávám nicméně to za tu stovku stálo, protoľe ty původní drľela pohromadě jenom ta textilie a při sundávání se mi roztrhaly (spíą rozpadly) v ruce a měl sem to okolo pěkně voblitý naftou.
2NIO: prosím nevíą jaký hodnoty maj mít vstřiky na X20DTL, kámoą ze ąkodováckýho servisu mi řikal ľe kdyľ mu seľenu parametry jaký to má mít tak ľe mi to klidně seąteluje.
g.tom
Wednesday 29 December 2004 - 12:23:58
Host
No podle toho co popisujete by mohl byt klasicky meric hmotnosti vzduchu nebo yasrane klapky na vireni vzduchu v sani.Pokud neco potrebujete napiste na Email
Anonymous
Wednesday 29 December 2004 - 23:32:18
Host
2nio: Cau tady tom to= jsem ja co tam ma tu vahu z te corsy a jede to normal jako kazda jina astra 1.7 td je to proste shnily 2.0 tdi (di cervene) to neni ale ja jsem s tim spokojen jezdi nic nechce jen ropu a olej tot vse a s tou hlucnosti to se mi zda ze mi to taky dela ale momentalne mam pocit ze je to spis mechanickeho razu kdyz je to auto nejak nakloneny tak to klepe a pak zas ne zda se mi ze to klepe vic kdyz je zima pod nulou a jak je nad nulou tak to neklepe . Hadicky vymenim a jinak na to seru zima neni a nebude a ten tyden co jedu na hory tak at to klepe a pak hory v unoru a to uz bude teplo tak se mejte ale stou vahou z corsy to jede GUT
NIO
Tuesday 18 January 2005 - 19:29:07
Host
Anonymous81.27.200.92 napsal ...
2nio: Cau tady tom to= jsem ja co tam ma tu vahu z te corsy a jede to normal jako kazda jina astra 1.7 td je to proste shnily 2.0 tdi (di cervene) to neni ale ja jsem s tim spokojen jezdi nic nechce jen ropu a olej tot vse a s tou hlucnosti to se mi zda ze mi to taky dela ale momentalne mam pocit ze je to spis mechanickeho razu kdyz je to auto nejak nakloneny tak to klepe a pak zas ne zda se mi ze to klepe vic kdyz je zima pod nulou a jak je nad nulou tak to neklepe . Hadicky vymenim a jinak na to seru zima neni a nebude a ten tyden co jedu na hory tak at to klepe a pak hory v unoru a to uz bude teplo tak se mejte ale stou vahou z corsy to jede GUT


tak to je v pohode. ale pokud je zima nebo makloneny, tak bych to prisuzoval oleji
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2280 sec,0.1832 z toho dotazů.