• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kolísání výkonu
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Saturday 11 December 2004 - 22:55:12
Host
váhou to u mě nejspíą nebude, protoľe sem jich několik vyzkouąel a dělalo to furt...
riwal
Saturday 11 December 2004 - 23:06:45
Host
2homras: Tak to jo, ale ten volej je nějak drahej, dneska jsem tankoval a poprvé to kamnáři měli draľąí.
klubo
Saturday 11 December 2004 - 23:07:37
Host
2NIO: můľeą to prosím trochu rozepsat co je vąechno potřeba udělat nebo nechat udělat?
2hombras: nemáą to taky hlučnějąí neľ dřív, jde mi o to ľe to mam dost hlučný a zároveň to dělá todle tak jestli to nemá nějakou spojitost...
Anonymous
Monday 13 December 2004 - 11:59:32
Host
A hulí ti to na ten plnej kotel? Já jsem měl Astru DTI 74kW chip na 90kW a byl to na plnej kotel sluąnej deh»ák. BTW, tohle "pulsování" mi to dělalo taky, ale stačilo víc točit. Měl jsem sice KN filtr v boxu ale i tak jsem to podezíral na málo vzduchu.
hombras
Monday 13 December 2004 - 17:16:30
Host
klubo:hlučný to nemám
anonymous: při jízdě na plnej kotel mě to nehulí,jenom při vlastním přidání plynu to vyplivne briketu a pak normál.Mám v tom taky vloľku green a přemýąlím o kitu sání ale nevím jestli to bude mít cenu.
klubo
Monday 13 December 2004 - 20:07:32
Host
mě to taky nehulí
NIO
Monday 13 December 2004 - 20:17:00
Host
klubo napsal ...
mě to taky nehulí


musis si tam dat ale vahu na 2,0DTL nebo H ale ne jak myslim jsi mi to psal ty na corsu 1,2.


Email
ICQ 26338144
klubo
Monday 13 December 2004 - 22:45:26
Host
tak to sem nebyl já....já tam mam váhu co patří do x20dtl...to bych chtěl vidět jak by to jelo s váhou z 1,2...spíą by to asi nejelo
Thomas
Tuesday 14 December 2004 - 11:00:36
Host
Ja mam podobny problem s tou hlucnosti. Zda se mi, ze ten motor je najednou tvrdsi. Obratil jsem se na NIO pres email a toto je jeho odpoved. Jestli mate blizko do Nachoda, tak si zajedte k NIOvi, protoze ten chlapik o tom opravdu neco vi a takhle na dalku se to tezko radi.

tak bych to resil nasledovne:
1) vymenil bych prepadove hadicky na vstrikach.
2) zkusil bych jestli neni citit nafta z nalevaciho hrdla oleje - pak by bylo praskle tesneni na nekterem vstriku v miste pod vackou
3) diagnostika a odzkouseni vsech podtlakem ridicich veci a) ventil vireni b)ventil plniciho tlaku turba c) ventil ovladani EGR
4) -"- a zkontrolovani funkce vahy-hmotnosti prutoku vzduchu volnobeh ma mit asi 250-270 hmotnostnich jednotek
5) zkusit si pujcit vahu vzduchu z jineho auta s motorem 2,0 muze byt DTL i DTH
6) zmerit tlaky ve valcich za studena i za tepla.
7) zkontrolovat plnici tlak turba kolik dava v zatezi


ted na to tak koukam a to poradi bych upravil takto 1 5 4 7 3 2 6
klubo
Tuesday 14 December 2004 - 11:55:47
Host
sem volal do staigera a tam mi řekl ľe ty hadičky sou celoľivotní a ľe se skoro neměněj a k tomu hluku mi řekl ľe by spíą zkontroloval řetěz a seąteloval čerpadlo a vstřiky....tak by mě zajímalo co se těm hadičkám stane ľe se musej měnit...jinak řikal ľe seątelování toho čerpadla a vstřiků vyjde tak na 3-4 tis.
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.3952 sec,0.3408 z toho dotazů.