• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zvuk z ventilátorů
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Friday 17 February 2006 - 18:04:20 Citovat
Host
Ahoj,

mam problem. Vcera mi zacal vydavat souvisly zvuk ventilator, v mistech jakoby pod odkladaci schrankou pred spolujezdcem. Muzete mi nekdo poradit co s tim? Vypada to jakoby se tam nekde zasekl tvrdej suchej list a porad to tam vydava zvlastni zvuk. Nedavno jsem menil mikrofiltr, muze to byt filtrem ze by se v nem neco zaseklo? Nevim presne kde se nachazi nejaka vrtule ktera zene vzduch zepredu. Dik moc za rady a porady. Tom
tokin
Friday 17 February 2006 - 20:30:21 Citovat
Host
chtělo by to typ vozu a r.v., každý má jiné umístění ventilátoru(GMV)
Dmcd
Monday 20 February 2006 - 08:13:09 Citovat
Host
na AF i AG je pod pylovym filtrem klapka vnitrni cirkulace a pod ni myslim budou videt lopatky vetraku - prvni co bych skontroloval je misto pod pylovym filtrem a okolo klapky...
Anonymní
Monday 20 February 2006 - 09:19:43 Citovat
Host
Za typ auta se omlouvam, je to Astra G 1.6i rv.99. Vcera jsem to mel vyndany kaslik, pylovy filtr, pak sem kontroloval i vrtuli ktera zene vzduch z venku, a nikde nic. Porad to tam dela divnej zvuk a nikde jsem nenasel nic zapadleho, tak uz nevim.
JT
Monday 20 February 2006 - 09:23:42 Citovat
Host
Jestli se k té vrtuli dostaneš rukou nebo něčím tak s ní zkus zatočit aby ses k tomu místu zvuku přiblížil

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1637 sec,0.1353 z toho dotazů.