• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
štelování předních světel
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
bruno2
Tuesday 31 January 2006 - 16:09:44 Citovat
Host
mám na OB čirá světla a svítí to moc dolů.tak jsem to chtěl poštelovat a narazil jsem na 2 imbusy ze předu nad světlama.tak jsem s tím kroutil ale zdá se že se to nijak nehýbe-ani nahoru ani dolů.nevíte co stím?
Lib
Tuesday 31 January 2006 - 16:15:12 Citovat
Host
reseni jsou dve - bude se to nehybe protoze se ti to zda, ze se to nehybe anebo mas vypadly ty stelovaci srouby (dostal jsi se za limit) Anebo malo tocis Ja mel (teda ale na necirych) svetlech taky vysroubovany to stelovatko - asi jsem prejel doraz a nejak to vypadlo. Uz ani nevim jak jsem to resil, tusim jsem na stelovac zatlacil, ale nedoporucuju - aby se neco neurvalo.
RBr
Wednesday 01 February 2006 - 16:10:06 Citovat
Host
Souhlas s Libem - vlastní zkušenost.
qpc
Wednesday 01 February 2006 - 16:18:07 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Lib napsal ...
reseni jsou dve - bude se to nehybe protoze se ti to zda, ze se to nehybe anebo mas vypadly ty stelovaci srouby (dostal jsi se za limit) Anebo malo tocis Ja mel (teda ale na necirych) svetlech taky vysroubovany to stelovatko - asi jsem prejel doraz a nejak to vypadlo. Uz ani nevim jak jsem to resil, tusim jsem na stelovac zatlacil, ale nedoporucuju - aby se neco neurvalo.

..jo,jo,vypadává to..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


bruno2
Friday 03 February 2006 - 14:27:17 Citovat
Host
jo díky.podívám se na to.z druhé strany je nějaká plastová matka která se pomalu točí...
RBr
Friday 03 February 2006 - 14:48:23 Citovat
Host
To Bruno - ta plastová matka ti nepomůže.....
To se jen otáčí hřídelka, která uvnitř světla zajíždí nebo vyjíždí z takového plastového úchytu. A tam jsi zřejmě vypadl....

Mě se to podařilo vrátit (už dvakrát v životě!) tak, že jsem odpojil konektor pro světlo, místo něj prostrčil dovnitř ruku, chytl vnitřek(!) světla - tedy parabolu, že, ..přidržoval ji rukou v nějaké přirozené poloze a seřizovacím imbsem šrouboval a šrouboval a modlil se...a pak se to najednou chytlo Sám jsem tomu nevěřil. Tak hodně štěstí. (a nebo demontovat světlo a pak pitvat - odříznout sklo atd. - nedoporučuji)
ramboxb7
Thursday 09 February 2006 - 04:41:36 Citovat
Host
Omega všeobecně svítí blbě hledal jsem řešení svítí to fakt dolů jako prase,,,no a našel jsme ho ale dá to práci a ani nenusíš štelovat světla imbusem koupil jsem tam sice neoriginal xenony za 6 tácků nový upravíš patici z H1 ŽÁROVKY..no a narveš je tam,.,.tak hodka práce..mám na xenony kontakt..tak kdyby někdo chtěl muj mail je Email týká se to ovšem jen světel kde je čirá optika....tzn dělené žárovky H1 a H7 dálkový.i na ty H7 se daj přidělat xenony ale je to podle mě zbytečný stačí nějaký dobrý namodralý žárovky ..a je vidět dobře..na ty potkávačky jsou ovšem super..jde jen o love a kapku šikovnosti...čus pepa
ronin44
Thursday 09 February 2006 - 09:03:19 Citovat
Host
to ramboxb7:

...a oslnujes vsetkych, ktory idu proti Tebe. Tieto vymeny za vybojky by mali zakazat.
qpc
Thursday 09 February 2006 - 12:24:27 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ronin44 napsal ...
to ramboxb7:

...a oslnujes vsetkych, ktory idu proti Tebe. Tieto vymeny za vybojky by mali zakazat.



..pokud to má hozenédolu,celkem to jde,pokud ne,souhlasim s tebou a jdu ti na něj nabít pistoli..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


ramboxb7
Thursday 09 February 2006 - 18:10:24 Citovat
Host
vy zvířata když to máte dobře seštelované tak to nikoho neoslnuje a ti blbci řidiči co mají xenony s tím že ani neví že se dá štělovat výška světel pomocí blbýho kolečka tak by si měli přečíst manuál....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2391 sec,0.1930 z toho dotazů.