• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dálkové ovládání
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Libor
Thursday 02 December 2004 - 08:59:04 Citovat
Host
Prestalo fungovat dalkove ovladani - vymena baterie fakt nepomohla. Funkcnost se pomalu zhorsovala - obcas zabralo az na druhy pokus. Kontrolka na klicku blikne ale nic se nestane. Nesetkal jste se nekdo s podobnou chybkou? Kde hledat? Diky za radu.
EnRico
Thursday 02 December 2004 - 10:34:22 Citovat
Host
Jo, mně to dělá u jedněch klíčků taky. Pouľívám tedy druhý, co tomu předchozímu majiteli leľeli zjevně celou dobu v ąuplíku. NIO říkal, ľe snad nějak "degeneruje" pamě»ový čip (???).
Libor
Thursday 02 December 2004 - 11:05:09 Citovat
Host
Tak to mam prozatim smolika, pac druhej klicek je jeste v nemecku, teda aspon doufam.
Brčko
Thursday 02 December 2004 - 11:43:51 Citovat
Host
A co takhle ho naprogramovat.Sedni si do auta,klíček dej do zapalování,zapni zapalování(aby svítili kontrolky,motor neběľí),levou ruku si dej nad volant (aby si odrazil kód-sranda)-a několikrát(tak 5-krát)zamkni a odemkni auto dálk.ovládáním.A mělo by to být GUT.Totiľ,kdyľ vyndáą baterku tak se ten ovladač rozhodí.
Libor
Thursday 02 December 2004 - 11:54:05 Citovat
Host
Dobra rada nad zlato - uz to funguje - diky
riwal
Thursday 02 December 2004 - 13:25:00 Citovat
Host
Jo ty si nezkouąel synchronizaci, tak to jo. No tak to jsem nepředpokládal - si aspoň chytřejąí.
NIO
Thursday 02 December 2004 - 22:10:38 Citovat
Host
Brčko194.108.20.26 napsal ...
A co takhle ho naprogramovat.Sedni si do auta,klíček dej do zapalování,zapni zapalování(aby svítili kontrolky,motor neběľí),levou ruku si dej nad volant (aby si odrazil kód-sranda)-a několikrát(tak 5-krát)zamkni a odemkni auto dálk.ovládáním.A mělo by to být GUT.Totiľ,kdyľ vyndáą baterku tak se ten ovladač rozhodí.


staci jen jednou. Ale pokud to za tyden prestane chodit zas nebi i nekdy tak je cip v haji.
Yper
Friday 03 December 2004 - 16:09:26 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Tak to jsem teď chytřejąí i já, protoľe je dobré vědět vąechno - dobrá rada nad zlato.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Defender
Thursday 21 April 2005 - 16:08:49 Citovat
Host
Teď jsem zkouąel naprogramovat svojí dálku Astra G, ale je to stále stejný. Můj problém je ľe se auto zamyká a odemyká jak má, ale někdy po třetím odemknutí a zamknutí (teda při zkouąení) se uľ nečapu na druhou polohu s alarmem a za boha nemůľu přinutit okna aby se zavřeli, pouze ručně zastrčením klíčku a přidrľením. Nevíte někdo jestli, kdyľ je to vybavený alarmem od výrobce v Comfortu, tak jestli by ty okna měli fungovat?
Díky za radu, zatím ahoj Astrani

Astra G 1.6 16V Sport
biL
Thursday 21 April 2005 - 16:48:21 Citovat
Host
ma takovej pocit, ľe okna na dalku opravdu nezaviraj. Fungují pouze na klíček.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2600 sec,0.2189 z toho dotazů.