• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
fedas
Wednesday 18 January 2006 - 12:27:43 Citovat
Host
Výbornou základovku a zkorodovaná místa popisuje jeden manik zde Odkaz .Poridil jsem si ji a je fakt dobra.Bohuzel skladovatelnost te polyuretanove je velmi nizka,protoze tuhne vzdusnou vlhkosti a me zrosolovatel skoro celek 2kg kyblik.Chce to asi hned rozlejt do mensich nadobek a po otevreni rychchle spotrebovat.Bohuzel dostupnost na kramech nebude takova jako u ty barvy z OBI.Poslali me to tenkrat sice na dobirku,ale ted se k tomu uz moc nemaj.
<span class='smallblacktext'>[ Upraveno St led 18 2006, 12:30 ]</span>
ZdendaS
Wednesday 18 January 2006 - 13:21:56 Citovat
Host
Yper + Václav GT: chlapi díky, to je to přesně po čem jsem pátral... A jinak vím, že vy, kteří už tady přispíváte dlouho a úspěšně musíte mít někdy svaté nervy. Díky vám a taky díky Prtkovi jsem si už spoustu věcí vyřešil sám, takže nemám důvod se na vás dívat zle, spíš naopak. Jen jsem vysvětloval o co mi jde, takže nic ve zlým...Ještě že tady jste!
LeosU
Wednesday 18 January 2006 - 14:02:35 Citovat
Host
Když tak pročítám příspěvky , měl bych jeden dotaz . V létě jsem si chtěl nechat udělat dutiny u VB X18XE caravan , a když to servisák uviděl tak to odmítnul . U gumových záslepek jsou samolepy s nápisem "VERSIGELT"(zapečetěno) a všechny dutiny jsou potaženy minimálně 2 mm vrstvou polotvrdého žlutého laku , nejlépe je to vidět v kapsách zadních blatníků . Servisák tvrdil že Oplů již udělal desítky ale tohle že prý ještě neviděl . Vždy mi bylo divné že auto po 7 letech nemá nikde ani kousíček rezu . Setkali jste se s tím ?
lahvan
Tuesday 21 February 2006 - 19:42:07 Citovat
Host
Astra F Caravan X16XEL -bez rezu a bez spotřeby oleje.Je to 96. čusd¨..
Čelda
Wednesday 21 February 2007 - 16:09:10 Citovat
Host
radek.km napsal ...

já mám Astru G z roku 1999 (vím, že dotaz byl na VeBe) a nerezne mi vůbec

Co naplat,že mu nerezne.Za Astru G bych svojí Vekinu(i když má sem tam nějakej rez) nevyměnil.
Možná nejsem sám,ale ani by mě nebavilo,když bych si na autě něco neopravil sám. A trocha rzi je na to ideální. _; _; ""Štětečkům zdar""
Vodník
Wednesday 21 February 2007 - 20:57:54 Citovat
Uživatel #327
Registrován: Sunday 20 March 2005 - 08:45:51
Příspěvků: 732
LeosU: když to auto po 7 letech nemá ani kousek rzi, jak říkáš, proč jsi chtěl dělat dutiny?!?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2339 sec,0.1805 z toho dotazů.