• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Bacha na kontrolky
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
duffy
Thursday 02 December 2004 - 12:28:14
Host
Koukám, ľe kontrolky zabraly... Taková účast
Jinak omlouvám se za megadelaying, ale pracovní povinnosti.
Musím řici, ľe kontrolky mám jiľ vcajku, aľ na hladový voko, co svítí nějak často
Musím jeątě juknout na kontrolku pasů, ale předpokládám, ľe bude prasklá předeąlým přebíjením... A co se týče vymáhání pohledávek (viz.str.1), tak to vypadá, ľe tenhle víkend bude v Lounech velká sranda Fakt nemám rád, kdyľ někdo nedodrľí co slíbí... Ale to uľ určitě nepatří do poradny, tak zdarec
LarryE
Friday 03 December 2004 - 08:06:48
Uživatel #192
Registrován: Friday 12 March 2004 - 15:07:36
Příspěvků: 217
duffy:...mýlíą se chlape,to určitě patří do poradny,na těch pěti stránkách je víc těch,který jsou podvedený jako ty.. Tak jen raď, raď jak se mámí peníze zpět..

LarryE
Chibama se človjek učý
duffy
Friday 03 December 2004 - 11:36:26
Host
larryE: Nejsem ľádnej vymahač (ani tak nevypadam), ale neľ udělám nějakej závěr, tak musím počkat do dneąního odpoledne (jeątě se zkusíme zkontaktovat). Jde mi jen o to, co jsem uľ výąe popisoval... Pokud se slíbí, tak se to má splnit (sice to zní jak heslo z předmin.století z divokýho západu, ale bejt to tak má ). Abych to upřesnil:
Oprava mě vyąla na 3,7tis Kč a volal jsem, načeľ mi slíbil (budeme mu zatím říkat pan X), ľe se bude podílet. Ihned nabídl zimáky, ale ty uľ mám. Měli jsme si volat druhý den, ale frajer měl 10dní vyplej tydlyfoun, a tak jsem to pořád zkouąel, aľ jsem to vychytal... Inu, přemejąlel jsem (u mně nepřílią obvyklá činnost), estli mu mam napsat bubu sms nebo jeątě zkusit bejt sluąnej (páč foun nezvedal). Tak jsem mu napsal něco mezi (nic sprostýho) a frajer asi za 2hoďky volal, ľe mu někdo ukradl věci i s mobilem a tak si znovu zařizoval kartu. To mě vcelku udivilo, ale slíbil, ľe alespoň půlku zalepí a nebo seľene Alu za sluąnej peníz
Dneska po obídku mu budu volat, tak uvidíme (buď tenhle víkend nebo nikdy!)
Zatim zdar
Cosa Nostra Duffy
ms
Monday 06 December 2004 - 14:15:05
Host
2 klubo: uz si montoval tie hmolky? Nevies nahodou kde presne je ukonceny drot od rele, ktory treba pripojit na hmolky? spominal si nejaky konektor X25. kde presne je?
Dik.
duffy
Monday 06 December 2004 - 14:33:45
Host
2LarryE:
Tak ti čéče mam zpátky půlku peněz za opravu a jeątě nějaký dobrý kontakty na jeątě lepčí servisáky Byl jsem v sobotu v Lounech a úplně v klídku bez hádání...
Takľe komu čest, tomu čest... To se mockrát nestane!
ADIOS
klubo
Monday 06 December 2004 - 15:44:04
Host
2ms: je to konektor X2 (ne X25) a je na stěně mezi motorem a kabinou, kdyľ sundáą deklung co je nad pedálama tak ho uvidíą nad spojkou, jinak je taky vidět v motorový části kdyľ odmontujeą krabičku relé co je vedle pojistkový krabičky. Jelikoľ jestli nemáą přípravu tak nebudeą mít na motorovym svazku protikus konektoru ale jenom na svazku kabinovym tak doporučuju kabel (průřez 1,5mm) napíchnout na odpovídající kabel zevnitř a protáhnout ho gumovou průchodkou která je zhruba ve stejné výące jako konektor X2, ale nad pedálem plynu, potom ho motorovym prostorem veď v extra husim krku podél stávajících svazků aľ k chladičovce. Husí krk se dá koupit u opla asi za 150kč/metr (kat.č. 1288103) nebo ho seľeň jinde.
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1299 sec,0.1029 z toho dotazů.