• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zámek LZ dveří
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jirka
Friday 25 November 2005 - 08:36:50 Citovat
Host
Ahoj. Jenom pro zajímavost - jedny zadní dveře mi taky nešly a zase se rozjely - zajímavý a pro mě nepochopitelný je to, že když bylo tepleji tak nechodily a teď, když je zima, tak se rozběhly. Asi to až tak nesouvisí s tuhostí mazacího tuku a podobně. Druhjý dveře mi nejdou už delší dobu vůbec a proč se do toho nepustím? No proto, že už jsem bohužel ve dveřích vlezlý byl, takžew vím, co mě čeká... No a venu na mrazuse mi to dělat nechce. Takže asi počkám vklidu na jaro a do té doby budu holt otvírat a zavírat zevnitř čudlíkem. Navíc se bojím, že v zimě můžou být víc tvrdý ty čůdly co drží tapecírunk a bude je větší problém vyrvat...
ramon
Sunday 27 November 2005 - 17:45:11 Citovat
Host
no len aby sa ti nestalo to co jednemu co tu pisal zamkol na dvakrat a uz ich neotvoril pretoze ked zamknes na dvakrat tak uz sa to neda otvorit ani zvnutra dobre nieeee?
Host
Friday 24 June 2011 - 06:27:23 Citovat
Host
Zdravím, prosím poraďte jak rozebrat dveře u spolujezdce vzadu PZ. Nemohu sundat kličku , která otevírá okno. Děkuji. Email
Martas
Friday 24 June 2011 - 06:31:12 Citovat
Host
Host napsal ...

Zdravím, prosím poraďte jak rozebrat dveře u spolujezdce vzadu PZ. Nemohu sundat kličku , která otevírá okno. Děkuji. Email


Musis vytahnout dratenou zavlacku, ktera ji drzi. Normalne se vytahuje stejnym smerem jako je klicka ale zalezi na tom jestli uz to nekdo nekdy delal a nedal ji tam opacne.

Jde to nejlepe malym hackem.
Martas
Friday 24 June 2011 - 06:34:28 Citovat
Host
Jeste obrazek, tady je nasazena prave z opacny strany.




Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2262 sec,0.1715 z toho dotazů.