• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zámek LZ dveří
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Monday 21 November 2005 - 11:19:09 Citovat
Host
Yper napsal ...
2 Jirka: .. takže zapomeň na nějaké prostříkávání, vyhrň si rukávy a chutě se pusť do demontáže.
Oprava zámku (rozebrání) je brnkačka, ale vymontovat ho ze dveří je pakárna, protože musíš dostat ven vnitřní lištu okna.
Opravu zámku zpracoval Prťka a já podle ní postupoval a LIB ji má na svých stránkách i s mými a Palicovými poznámkami.
Pokud budeš chtít vědět jak to celé vyndat, pošli mi Mail a já ti pošlu návod na komplet demontáž jak co ve dveřích sundat, abys nezničil lak nebo neurval plastové čulibrky.

Anonymní
Monday 21 November 2005 - 11:19:24 Citovat
Host
Yper napsal ...
2 Jirka: .. takže zapomeň na nějaké prostříkávání, vyhrň si rukávy a chutě se pusť do demontáže.
Oprava zámku (rozebrání) je brnkačka, ale vymontovat ho ze dveří je pakárna, protože musíš dostat ven vnitřní lištu okna.
Opravu zámku zpracoval Prťka a já podle ní postupoval a LIB ji má na svých stránkách i s mými a Palicovými poznámkami.
Pokud budeš chtít vědět jak to celé vyndat, pošli mi Mail a já ti pošlu návod na komplet demontáž jak co ve dveřích sundat, abys nezničil lak nebo neurval plastové čulibrky.

Anonymní
Monday 21 November 2005 - 11:19:29 Citovat
Host
Yper napsal ...
2 Jirka: .. takže zapomeň na nějaké prostříkávání, vyhrň si rukávy a chutě se pusť do demontáže.
Oprava zámku (rozebrání) je brnkačka, ale vymontovat ho ze dveří je pakárna, protože musíš dostat ven vnitřní lištu okna.
Opravu zámku zpracoval Prťka a já podle ní postupoval a LIB ji má na svých stránkách i s mými a Palicovými poznámkami.
Pokud budeš chtít vědět jak to celé vyndat, pošli mi Mail a já ti pošlu návod na komplet demontáž jak co ve dveřích sundat, abys nezničil lak nebo neurval plastové čulibrky.

Yper
Tuesday 22 November 2005 - 08:32:12 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Pánové, řada z Vás mne kontaktovala o návod, jak demontovat tapecírunk dveří předních/zadních a o návod na opravu centrálka, které mám od Prťky, který se do toho pustil jako první (zaplať Pánbůh).
Spoustě z Vás jsem to poslal.
Dnes ráno jsem měl v poště další žádost a bohužel mé ruce byly rychlejší než mozek, takže jsem si adresu žadatele omylem vymáznul. Proto žadatele (napsal mi v době od 15:00 hod. - 21.11. až do 07:00 hod. -22.11.) prosím, aby mi napsal znovu a nezlobil se na mne.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
milo VB X20XEV sport
Tuesday 22 November 2005 - 09:14:48 Citovat
Host
Drazí spolubojovníci,jak jsem psal,o víkendu jsem se chtěl pustit do akce LZ dveřě a centrál,ale vše dopadlo jinak-od pátku se autíčko umoudřilo a opět začlo zamykat i odemykat LZ dveře .Nevím jakým zázrakem se to stalo,ale děkuji Vám všem(Prťka,Yper) za rady ,nápady a návody a doufám,že je nebudu muset použít
Z úctou
Milo
prtka
Tuesday 22 November 2005 - 09:54:14 Citovat
Host
milo VB...musím tě uklidnit,že se závada vrátí ale možná ne ,ale nevěřím tomu
prtka
Tuesday 22 November 2005 - 09:59:22 Citovat
Host
Jo ještě něco...jak jsem pátral v historii po ledkách..tak jsem narazil na šílený postup rozebrání palubky... Odkaz Yper ani nevím jestli o něm víš ale je užasný...měl by se skopčit,čeština dát do kupy a uložit někde
Yper
Tuesday 22 November 2005 - 12:38:42 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
2 Prťka: ...jj, tak na to si pamatuju. Jde o to, že se musí pomocí vyhledávače hledat a ta čeština se splašila v okamžiku, kdy prezident "Legi" s "Badem" přestěhovali naše stránky na jiný server.
Díky za pochvalu Prťko. Od tohoto psaní mi Riwal s Libem začali přezdívat "Egon Ervín... a "literát" a jánevímjak ještě.
2 Milo VB: musím Tě zklamat. Ta závada se znovu objeví. Takhle přesně to začalo u mých LZD. Pokud jsem vyheveroval levou stranu, tak centrálko přestalo. Když jsem auto spoustil, tak začalo. Pak přestalo a když jsem stál pravou stranou v kopci na pangejtu (tedy nakloněn vlavo) tak se to zase rozchodilo.
Jednoznačně se ti poškodil čulibrk (spínátko - Prťka), jinak tlačítko na mikrospínači v centrálku.
Čím dřív to uděláš, tím lépe, ať se ti tam vadou mikrospínače neobjeví další elektrozávada. Jak přijdou mrazy a bude to tam zatuhávat, tak o to rychleji se to znovu objeví. Zbytečně se neutěšuj. Myslíme to s Prťkou dobře!

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
milo VB X20XEV sport
Tuesday 22 November 2005 - 12:40:55 Citovat
Host
Každý večer před spanímse budu modlit ,aby ráno vše fungovalo
ramon
Friday 25 November 2005 - 00:33:21 Citovat
Host
kazdy zamok ma tipove cislo je to nanom napisane bielou farbou takze ak niekto ma taky zamok a suhlasi cislo tak ti to pasovat bude uz som to tak riesil na dvoch vectrach jeden sa mi podarilo zohnat za 1500 sk a na druhej bol zly mikrospinac tak som ho vymenil z toho prveho zamku ale najhorsie je rozobrat ten zamok

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1998 sec,0.1490 z toho dotazů.