• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Jak rozebrat výdechy z topení?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Petan
Tuesday 08 November 2005 - 11:15:03 Citovat
Host
Ahoj,
nesvítí mi středový pane, topení, větrák atd. a k tomu podle nějakého návodu, co jsem zde našel, musim vyndat žábry výdechů topení. Ale nejde to!! Zkoušel jsem to ze strany šroubovákem, ze spoda i zvrchu, kleštěma vytáhnout aleni nic, pořád tam držej. Tak si nejsem jist, jestli se to takhle skutečně dělá. Popřípadě jestli někdo může naspat návod i na tohle, dál se bez toho totiž nedostanu.

A ještě mě napadá. Ty žárovky jsou zapojený do serie, že nesvítí ani jedna? Zdá se mi blbost, že nesvítí nic a tak si myslim, že je špatnej kablík. Ale pokud je to v serii, je to možný.
Prosím poradtě. Je to jedna z posledních závad, která mě na autě moc vadí. Díky všem
MirekS
Tuesday 08 November 2005 - 13:41:13 Citovat
Host
Dělal jsem to před týdnem, /Corsa B r.v.99/ Výdechy je potřeba natočit nahoru nebo dolu, víc než je běžný rozsah a potom z boku šroubovákem vyhodit z otočného čepu. Žárovky podsvitu jsem měl jenom dvě, obě prasklé. Musel jsem stáhnout všechny tři otočné ovladače a vyndat táhla k bowdenům. Je to práce tak na hodinu, když se daří.
Pavel
Tuesday 08 November 2005 - 21:42:46 Citovat
Host
Petan napsal ...
Ahoj,
nesvítí mi středový pane, topení, větrák atd. a k tomu podle nějakého návodu, co jsem zde našel, musim vyndat žábry výdechů topení. Ale nejde to!! Zkoušel jsem to ze strany šroubovákem, ze spoda i zvrchu, kleštěma vytáhnout aleni nic, pořád tam držej. Tak si nejsem jist, jestli se to takhle skutečně dělá. Popřípadě jestli někdo může naspat návod i na tohle, dál se bez toho totiž nedostanu.

A ještě mě napadá. Ty žárovky jsou zapojený do serie, že nesvítí ani jedna? Zdá se mi blbost, že nesvítí nic a tak si myslim, že je špatnej kablík. Ale pokud je to v serii, je to možný.
Prosím poradtě. Je to jedna z posledních závad, která mě na autě moc vadí. Díky všem

Ahoj Škoda že jsi nenapsal jaké máš auto Povětšinou to je tak že z boku strčíš šroubovák a snžíš se páčit k soběPomalu Jedna strana druhá strana a ono to půjde Můžeš si trochu pomoct kleštičkama ale bacha ať se nesvezou a nepoškrábeš to Nazpátek jen zacvaknout Žárovky nejsou v serii ale povětšinou když praskne jedna tak druhá dlouho nevydrží Když to máš rozebrané tak vyměň všechny a máš klid
Petan
Wednesday 09 November 2005 - 15:20:50 Citovat
Host
Díky. Už psalo pár lidí, že ty výdechy musim otočit uplně nahoru až za jejich nomrální zozsah. Tzn. pokud to dobře chápu, musim je dát nahoru tak moc, aby to třeba lechce cvaklo a pak šroubovák a pude to
Jinak mám B Corsu a hrát si s tim budu zase až budu mít chut. Minule se mi právě sklouzli kleště a mám trošku ohlodanou tu umělou hmotu na výdechu To mi zkazilo chut a od té doby se bojim ))
Pter xx
Wednesday 09 November 2005 - 19:40:03 Citovat
Host
Jinak prostřední žárovička jde vyměnit bez demontáže celého ponelu, stačí pouze vyndat přepínač a pod ním vytáhnout tenkýma kleštima žárovku
Anonymní
Thursday 01 March 2007 - 12:01:48 Citovat
Host
Petan napsal ...

Díky. Už psalo pár lidí, že ty výdechy musim otoèit uplnì nahoru až za jejich nomrální zozsah. Tzn. pokud to dobøe chápu, musim je dát nahoru tak moc, aby to tøeba lechce cvaklo a pak šroubovák a pude to
Jinak mám B Corsu a hrát si s tim budu zase až budu mít chut. Minule se mi právì sklouzli kleštì a mám trošku ohlodanou tu umìlou hmotu na výdechu To mi zkazilo chut a od té doby se bojim ))



Jak vydelat vydechy najdes ZDE
necik
Wednesday 19 December 2007 - 09:52:52 Citovat
Host
Dneska jsem to delal na mí corse a prestože jsem to už rozebíral,zas me to dostalo.Takže nejlíp a bez následku to zmáknete takto:1.sundáte ovladac a kryt táhla venkovní/vnitrní ventilace a vytocíte vruty. 2.výdechy ventilace zezhora zatlacíte dolu do vodorovné polohy a vytocíte vruty,co jsou za nimi. 3.celý stredový panel vyndáte co nejvíce ven dopredu. 4.zezadu úzkými kleštemi vytáhnete držácky žárovicek a obe! je vymeníte. 5.šroubováckem je zatlacte zpet a vše dokoncete.Takže nesundavejte prepínace,protože je znicíte!!!!!! Práce na pul hodiny.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1550 sec,0.1192 z toho dotazů.