• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
serizeni svetel
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Basa
Tuesday 07 November 2006 - 09:39:48 Citovat
Host
Mně to svítilo hrozně blízko před auto, tak mi to u Zralýho za 80,- seřídili optikou. Ale teď to svítí furt stejně naprd - cca 10m před auto a dálky taky nic moc. Přece v tom nemůže bejt takovej rozdíl, když si do toho sednu? Zatim jsem to vyřešil seštelováním "po svym" a na technickou zase vrátim do původní polohy. Tak nevim, jestli mám divný auto (Corsa nebo oči...
VGT
Tuesday 07 November 2006 - 10:15:01 Citovat
Host
Basa napsal ...

..... tak mi to za 80,- seřídili optikou. Ale teď to svítí furt stejně naprd - cca 10m před auto a dálky taky nic moc.

Optika. lasery, diagnostika ..... magická to slova ?lola
Když k tomu není obsluha na úrovni, také vlastní přístroj musí být seřízen - nakalibrován, tak je to všechno marné.
Popis seřízení světel (přiznávám, že pro laika značně nepřehledný) Odkaz
Jestli chceš, napiš svůj email, seřídím ti ty světla.
Martas
Tuesday 07 November 2006 - 10:17:43 Citovat
Host
VGT napsal ...

Popis seřízení světel (přiznávám, že pro laika značně nepřehledný) Odkaz
Jestli chceš, napiš svůj email, seřídím ti ty světla.


Vaclave, to je odkaz na predchozi stranku tohohle vlakna _;
kutulin
Tuesday 07 November 2006 - 10:46:01 Citovat
Host
Prosim vas jak vymenim u Vectry B obrysovou zarovku? Je tam strasne malo mista vyndal jsem i zarovku na dalkove svetla, ale stejne se tam moc dobre nevejdou prsty a za draty jsem se bal vic zatahnout. Musi se kvuli tomu vyndat cele svetlo?Dík za reakce Jarda.
VGT
Tuesday 07 November 2006 - 10:54:52 Citovat
Host
Martas napsal ...

Vaclave, to je odkaz na predchozi stranku tohohle vlakna _;

No ano!! To je správně. Nějaký Václav GT tam krkolomně popisuje hodnoty pro seřízení světlometů
iopkek
Tuesday 07 November 2006 - 14:12:28 Citovat
Host
kutulin napsal ...

Prosim vas jak vymenim u Vectry B obrysovou zarovku? Je tam strasne malo mista vyndal jsem i zarovku na dalkove svetla, ale stejne se tam moc dobre nevejdou prsty a za draty jsem se bal vic zatahnout. Musi se kvuli tomu vyndat cele svetlo?Dík za reakce Jarda.

U Vebe 97 oddělat gumovou krytku, odpojit svorky,odjistit drátěnou sponu, vytáhnout žárovku. Montáž je opakem demontáže. Aby bylo víc místa, tak vymontovat baterii, nebo alespoň horní kryt vzduchového filtru. Ale jde to i bez toho.
RRAAFF
Tuesday 07 November 2006 - 14:30:34 Citovat
RRAAFF
Uživatel #519
Registrován: Monday 19 December 2005 - 10:51:16
Příspěvků: 965
kutulin: Já jsem ji zkoušel měnit, ale dostanu tam tu ruku těžko. V Oplu to technik udělal za 5 minut, já se v tom rejpal dobrých 20minut. Svtětlo se vyndávat nemusí, jde to normálně, ale asi na to musíš mít grif nebo co. Mně to taky nejde.

Opel Vectra B 1,8 16V sedan 307 000km, již není
Škoda Fabia Combi 70kW, 2023
Palic
Tuesday 07 November 2006 - 14:39:22 Citovat
Uživatel #437
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 07:12:36
Příspěvků: 493
kdyz jsem u toho serizovani svetel, nechal jsem si je seidit v jednom servisu a seridily je tak ze svitily do spicky, proste meli spolecnej bod v cca 20-30 metrech, je to normalni? jsem zvyklej ze skodofky mitr svetla serizeny rovne, proste jedno svetlo rovnobezne s osvou vozu a druhe taky....... musel jsem si to seridit podle sebe........ zatim zadnej zazrak, ale lespi nez jak to seridily oni....... jinak v tlumenejch jsou osral light and day a v dalkach silverstary tez od osramu........ zatim me nikdo nepobliknul ze bych oslnoval........ spis mam tendenci problikavat ty co oslnuji me....... (fabie... treba)........ ale tam je to prd platny.....

Astra K ST, B16DTR
Astra J ST, A14NEL
Vectra B Caravan, X20XEV
Karci
Saturday 05 May 2007 - 12:17:20 Citovat
Host
Zdravim ludia, ked sa tu takto bavite o svetlach..mam problem...isiel som si podla tychto pokynov nastavit svetla...lenze ked som zatocil tym velkym bielym kolieskom (za svetlom), parabola vo vnutri svetla mi spadla dole. A teraz si s tym neviem rady...a nehovorim o tom ze to svetlo mi teraz svieti 1,5 m pred auto..pomoooc __; Poradte ako tu parabolu dat naspat. Uz som tam pchal prsty (zozadu svetla), nejak som tu parabolu aj dvihol hore ale tocenim toho kolieska naspat to uz neide vobec priskrutkovat....cize stale je spadnuta dole (
Chose
Sunday 06 May 2007 - 15:24:05 Citovat
Host
Mám stejnej problém a připojuju se k otázce.
Nikde jsem tu nenašel poradu, takže please pomozte....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1966 sec,0.1446 z toho dotazů.