• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Konektor dvere VeBe
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Spawn
Wednesday 19 October 2005 - 19:28:13 Citovat
Host
Ahoj vsichni, bohuzel neni ve Varech firma ktera by mi protahla kabel o zesiku skrz konektor do dveri. Nesel mi vyndat, abych ho mohl provrtat a tak jsem se obratil na mistni firmy. Nebudu jmenovat, ale ze 3 ani jedna!! Vcetne Opel servis ) No zkratim to neni mezi Vami profik co dela mjuzik ve VeBe a ma novejsi konektory?? Moc dekuji. Existuje jeste jedna posledni moznost vyndat dvere ale to se mi moc nechce. A pruchodky by asi nebyly OK nebot idealni misto umisteni uz zabrali soudruzi v NDR orig. Diky vsem za pomoc Petr.
PS: 2. ten nejde vyndat 1. tady to vrtnu pro kablik
Spawn
Wednesday 19 October 2005 - 19:34:15 Citovat
Host
foto je zde: Odkaz

Čenda
Wednesday 19 October 2005 - 19:47:45 Citovat
Host
Řeknu Ti to takhle
Když ta hudba má stát za to a je patřičné zařízení na úrovni, tak bych nikdy ty reproduktorový kabely nepřerušoval tím konektorem
Kabely musí být průchozí, žádné konektory, fuj Minimum spojů... Já vrtal nové díry do dveří i do sloupků + taková ta gumová natahovací průchodka na kabely (třeba se dá sehnat Jablotroňácká, celkem vyhovuje)
Mám reproduktorové kabely z postříbřené mědi, někdo dokonce trvá na čistém stříbře.....
Tak to je opravdu, když to má být HiFi....
smrtcheck
Sunday 13 May 2012 - 21:00:02 Citovat
Host
Ahoj, resim tento problem, jak jste to vyresili vy? Diky za odpoved

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2258 sec,0.1918 z toho dotazů.