• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Reproduktory
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Radim
Monday 17 October 2005 - 10:49:37 Citovat
Host
Mám Vectru B 98 a mám v předních dveřích 1x repro 16.5cm a nahoře vejškáče ale je tam ještě otvor připravený na jedny re¨pro asi 13cm?....a v zadních dveřích mám dole repráky a nahoře nic..je to tam pro ty vejškáče připravené?.kabely a tak?..a nevíte kolik stojej repráky v oplu které tam dávali?...a tké kolik stojí ty 13cm v předních deříc..a utahne to rádio které má vystup pouze na 4ks reporo? Děkuji
qpc
Monday 17 October 2005 - 11:08:59 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
no,pakliže chceš zapojit tolik repro do jednoho systému,bylo by vícenežvhodné to prohnat zesilovačem.při takovémto větvení audiosignálu bude jinak docházet ke zkreslení hudby i nevyváženosti signálu

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Monday 17 October 2005 - 20:26:40 Citovat
Host
ty origo repraky na oplaka mam vyndany, takze ti je muzu za nejakou kacku nechat, ty origo napis me nebo zavolej na Email nebo na 604 86 3079
ramon
Thursday 20 October 2005 - 13:32:32 Citovat
Host
tak na tie vyskace vzadu nieje priprava ale kablik natiahnut z toho dole nieje problem ale v zadu su hrozne sunky nic nehraju doporucujem vymenit v predu sa daju este pouzit aj stredaky ale musis si kupit nato vyhybku a potom to bude ok

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1826 sec,0.1312 z toho dotazů.