• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Fórum

Opel Club Renbau :: Vlákna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra Hi-Fi :: Re: Reproduktory
Vaše jméno:
Odpověď:


Témata příspěvků
Radim
Odeslal: Monday 17 October 2005 - 10:49:37
Mám Vectru B 98 a mám v předních dveřích 1x repro 16.5cm a nahoře vejškáče ale je tam ještě otvor připravený na jedny re¨pro asi 13cm?....a v zadních dveřích mám dole repráky a nahoře nic..je to tam pro ty vejškáče připravené?.kabely a tak?..a nevíte kolik stojej repráky v oplu které tam dávali?...a tké kolik stojí ty 13cm v předních deříc..a utahne to rádio které má vystup pouze na 4ks reporo? Děkuji
Poslední odpovědi
ramon
Odeslal: Thursday 20 October 2005 - 13:32:32

tak na tie vyskace vzadu nieje priprava ale kablik natiahnut z toho dole nieje problem ale v zadu su hrozne sunky nic nehraju doporucujem vymenit v predu sa daju este pouzit aj stredaky ale musis si kupit nato vyhybku a potom to bude ok
Anonymní
Odeslal: Monday 17 October 2005 - 20:26:40

ty origo repraky na oplaka mam vyndany, takze ti je muzu za nejakou kacku nechat, ty origo napis me nebo zavolej na Email nebo na 604 86 3079
qpc
Odeslal: Monday 17 October 2005 - 11:08:59

no,pakliže chceš zapojit tolik repro do jednoho systému,bylo by vícenežvhodné to prohnat zesilovačem.při takovémto větvení audiosignálu bude jinak docházet ke zkreslení hudby i nevyváženosti signálu

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.0988 sec,0.0632 z toho dotazů.