• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
stratil jsem klíče od auta-poraďte
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kalach1
Saturday 15 October 2005 - 22:31:45 Citovat
Host
dneska jsem si nechal dělat náhradní i s čipem, vyšlo to na 800,- a na počkání....Dělal to maník v Tescu
Anonymní
Monday 17 October 2005 - 11:10:55 Citovat
Host
To mi neříkej, to jsi jako přiběhl do Tesca s Carpass nebo na základě čeho to tam udělali?
Anonymní
Saturday 29 October 2005 - 19:20:16 Citovat
Host
Do auta jsem se dostal, že jsem jednoduše rozbil okno, ale dveře jsou zablokované a nejdou ani zevnitr odemknout.. Potrebuju vyndat zamky aby mi podle nich mohli udelat nový klíč a tapecírung bez otevření dveří nesundám a nerad bych do něj dělal díru.. jak se dají odblokovat zámky?? nepomáhá ani odpojit baterku.. Mimochodem co to je za nápad blokovat otevírání dveří zevnitř, co kdybych se s eím někde naboural, ono se to zablokovalo a já bych se nedostal ven??? Ta Omega je fakt divný auto..
Jirka OB 2,5TD
Saturday 29 October 2005 - 19:37:36 Citovat
Host
Anonymní napsal ...
Do auta jsem se dostal, že jsem jednoduše rozbil okno, ale dveře jsou zablokované a nejdou ani zevnitr odemknout.. Potrebuju vyndat zamky aby mi podle nich mohli udelat nový klíč a tapecírung bez otevření dveří nesundám a nerad bych do něj dělal díru.. jak se dají odblokovat zámky?? nepomáhá ani odpojit baterku.. Mimochodem co to je za nápad blokovat otevírání dveří zevnitř, co kdybych se s eím někde naboural, ono se to zablokovalo a já bych se nedostal ven??? Ta Omega je fakt divný auto..

To si snad děláš srandu né? Ty radši vymlátíš okno než aby jsi si to nechal odborně otevřít,tak to jsi teda ušetřil jen co je pravda. _rendek
svaťa
Sunday 30 October 2005 - 07:50:14 Citovat
Host
Klíče do modelu F udělají kdekoliv, kde mají "čtecí krabičku". Od mod. G to udělá jen servis (vlastní zkušenost). Máš li kód, za cca 1.500,- nemáš li, za 2.400,-
JardaB
Sunday 30 October 2005 - 08:25:06 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
K tem dverim - co takhle najit el schema RJ centralu a dvere odemknout primo privedenim napeti? Nevim ale jaky je k tomu pristup,pokud tam leze jen okynkem... Jinak zamek je snad i na kastliku spolujezdce,podle toho by mohl jit klic vyrobit a tim dvere odemknout. A co imobilizer (pokud je???)

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Jakub
Sunday 30 October 2005 - 08:44:22 Citovat
Host
jednou jsem řešil problém, když se mi u řidičových dveří posrala mech. závora a zjistil jsem, že když jsou dveře zavřené, tak dá částečně odklopit tapecírung, ale jen tak tak abych tam nacpal ruku. Musel jsem to prostříkat WDčkem a už to funguje OK, byla nějaká vyschlá. A Teď k tomu odemknutí zevnitř - Když se ti povede částečně odklopit tapecírung, tak se musí ještě odloupnout protivlhkostní fólie ze dveří a pak už bude přístup k zámku. Přímo na "klíčové dirce" zevniř, do které se strká klíč, je mikrospínač, jenž ovládá mechanické závory a několik cm od zámku je konektor (4 pinový), který když se rozpojí a nějakým kablíkem se kombinujou kontakty, tak by se měly mechanické závory odemknout. Mimoto klíč se dá vyrobit JEDINĚ podle spínačky, neboť zámek od kastlíku spolujezdce má jen 4 stavítka, zámky dveří mají 7 stavítek, ale jen spínačka má všech 10 stavítek, takže jen podle spínačky se dá udělat plnohodnotný funkční klíč, problém je v tom, že spínačka nejde vyndat bez klíče, což je logické.
ms
Sunday 30 October 2005 - 12:41:20 Citovat
Host
2 uzamknuty anonymus: zajdi za dobrym elektrikarom od opla aby ti manualne odomkol centraly od riadiacej jednotky centralneho zamykania, ked si uz nechces dat urobit novy kluc.
Anonymní
Sunday 30 October 2005 - 23:07:12 Citovat
Host
To: Jirka OB - musel jsem rozbít okýnko, protože jsem tu omegu potřeboval odvést do servisu, kde vymontují spínačku. Jenže auto bylo zabržděné a ještě s kvaltem, takže nešlo naložit na podvalník...

To: ms - klíč si samozřejmě nechat udělat chci, ale dokud neotevřu dveře u řidiče, tak se ke spínačce nikdo pořádně nedostane

To: Jakub - díky, zkusím odklopit ten tapecírung a pohrát si s tím mikrospínačem...
Mirda x20xev
Tuesday 15 November 2005 - 19:38:43 Citovat
Host
Reaguji na tip od Svati na výrobu kliče na Astru F Zajímá mě zda neví kde okolo Prahy mají "čtecí krabičku". Diky Mirda

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2584 sec,0.1992 z toho dotazů.