• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega ostatní v
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
stratil jsem klíče od auta-poraďte
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Thursday 13 October 2005 - 14:01:55 Citovat
Host
mám průšvih, stratil jsem jedinej klíč od Omegy co jsem měl.. Potřeboval bych zjistit:

Zda je ve dveřích plnohodnotný zámek a když podle něj nechám udělat klíč, zda půjde do spínačky.

Jestli se nechá koupit klíč s čipem a jestli se nechá nějak přizpůsobit

Jak se jednoduše dostat do zamčenýho auta..

Mám Omegu 2.5TD r.v.1995

Moc díky, jsem už z toho zoufalej...
ttoommaass
Thursday 13 October 2005 - 14:42:03 Citovat
Host
No, jestli mas CAR PASS, tak na nem je kod klice a vseho dalsiho. Pak uz jen skocit do Opla a do 3dnu to tu mas. Ja resil spinacku a prisla mi i s klicem do 3dnu.

No, jestli nemas CAR PASS, tak taky hura do Opla a oni ti dle VINu? zjisti kod klice (tedy toho co tam byl z vyroby) a take objednaji a poslou. To uz ale nebude tak za hubicku.

Jak se do toho dostanes netusim, zkus nejake pricmoudle spoluobcany.

Zdar a silu

Tom

VB 96 X20XEV
Hubert
Thursday 13 October 2005 - 18:05:00 Citovat
Host
Tak to jsem řešil několikrát... ne že bych ztratil klíč, ale zámek ve dveřích je KO a do kufru klíč nepasuje.
K otevření stačí kupodivu hřebík, lepící páska, prut antény a 2 šroubováky, no a trocha zručnosti a cca 5 až 15 minut
Anonymní
Friday 14 October 2005 - 10:07:50 Citovat
Host
Hubert napsal ...
Tak to jsem řešil několikrát... ne že bych ztratil klíč, ale zámek ve dveřích je KO a do kufru klíč nepasuje.
K otevření stačí kupodivu hřebík, lepící páska, prut antény a 2 šroubováky, no a trocha zručnosti a cca 5 až 15 minut



Hele, kde že to děláš?
Bad.Man
Friday 14 October 2005 - 10:11:44 Citovat
Host
Pánové ne aby vás napadlo tu řešit návody jak se dostat do zamčenýho auta ..... to si řešte mailem jo? Dík
riwal
Friday 14 October 2005 - 12:19:12 Citovat
Host
Bade, jak se tu něco takovýho objeví, tak to hned smaž, ale to Ti asi nemusim radit.
VLADA
Friday 14 October 2005 - 12:23:15 Citovat
Host
KLÍČ SEM DĚLAL NA OPLA stra caravan G a stal i snačipovánim 1500 kč jinak v oplu chtěj 4500 kč
Solik
Friday 14 October 2005 - 15:23:50 Citovat
Host
to Vlada: A kde ji to za ty penize poridil?
Anonymní
Friday 14 October 2005 - 17:33:13 Citovat
Host
V OSTRAVĚ
Hubert
Saturday 15 October 2005 - 22:07:46 Citovat
Host
Bad.Man napsal ...
Pánové ne aby vás napadlo tu řešit návody jak se dostat do zamčenýho auta ..... to si řešte mailem jo? Dík

To víš, že tady budu koumákům radit, jak otevírat auta.
Ikdyž z vlastní skušenosti můžu říct, že se dá otevřít kdeco, dělal jsem konstruktéra ve výrobě trezorů a i tam je to o ničem...
Ale stejně mě zaráží lhostejnost lidí, naposledy jsem otevíral svoje auto bez klíče v Ostravě asi 10 minut a za tu dobu prošlo kolem minimálně 30 lidí a projely 3 nacpané tramvaje a policajti nikde. A to jsem na ně ještě půl hodiny čekal, aby mě nemuseli honit a nic...
Lidi možná naopak mají radost, když vidí že se něco stane tomu DRUHÉMU

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2926 sec,0.2426 z toho dotazů.