• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Popelník
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Pavel
Wednesday 14 September 2005 - 06:25:50 Citovat
Host
Zdravím všechny.
Mám jeden malý nepodstatný problém který mě ale štve. Zničeho nic se mi začal na mé astričce otevírat popelník a nejde zavřít. jestli se mi tam něco ulomilo či co nevím. nevíte někdo co s tím?????

Astra G Caravan 1.6 16V, r.v. 1999

Díky za rady. Pavel
max
Wednesday 14 September 2005 - 09:28:03 Citovat
Host
cau taky jsem mel tento problem..., staci popelnik vydelat, rozdelat. je tam pruzinka se zapadkou,ktera je vyhla, tu staci narovnat a dat dohromady
lamebuster
Sunday 18 September 2005 - 15:14:11 Citovat
Host
musis vymontovat drzak popelniku a z prave strany drzaku je zapadka ktera se casem vychodi ja ji prihnul zpet (je z umnele hmoty tak opatrne ) ale ucinek byl asi na 2 mesice .
Bobo
Saturday 25 March 2006 - 13:44:14 Citovat
Host
Ahojte. Mohol by mi prosim niekto detailnejsie popisat ako opravim popolnik ked sa mi tiez neda zavriet? Uz mam vybrany cely drziak so zapalovacom a nasiel som tam aj tu zapadku ale neviem v akej polohe ma byt aby mi drzala popolnik a stale sa neotvaral.Kedze sa v autach nevrtam mal som problem aj vytiahnut popolnik
Opel Astra G r.v. 2004
Nechcem sa mi kupovat novy za cca 3.000,- Sk (orig. nahradny diel v servise)
Podla ma je to hrozne vela.
Dakujem vsetkym
ronin44
Saturday 25 March 2006 - 18:54:18 Citovat
Host
to Bobo:
mne sa popolnik rozsipal pri inej oprave, nakoniec mi ho davali dokopy v servise, pokial sa Ti to nepodari dat dokopy a si z BA, ozvi sa mi a dam Ti na nich kontakt (neni to orig. Opel)
Inak, je to poriadna pakaren, dat tych milion koleciek dokopy, fesaci z dojclandu to mohli vymysliet aj lepsie...
Anonymní
Monday 27 March 2006 - 19:16:14 Citovat
Host
ronin44 napsal ...

to Bobo:
mne sa popolnik rozsipal pri inej oprave, nakoniec mi ho davali dokopy v servise, pokial sa Ti to nepodari dat dokopy a si z BA, ozvi sa mi a dam Ti na nich kontakt (neni to orig. Opel)
Inak, je to poriadna pakaren, dat tych milion koleciek dokopy, fesaci z dojclandu to mohli vymysliet aj lepsie...


Som zo ZA ale keby sa mi to nepodarilo dak dohromady tak by som sa urcite ozval.
Kedze som nevidel funkcny popolnik tak som nevedel co tam ma byt. Uz som na tu zapadku prilepil dvojzlozkovim lepidlom kusok zeleznej palicky a zatial to drzi ako besne a hlavne to funguje
Babral som sa s tym 3 hodiny!!!! Taky som ja "majster"
Bola to blbost ale hrozne ma to rozculovalo ked to bolo stale otvorene.

Caute a vdaka
igimod
Wednesday 21 June 2006 - 00:40:35 Citovat
Host
tak sa mi to podarilo opravit.natrapil som sa kym som prisiel na fintu ako na to,tak sa vam ju pokusim opisat.
1.vyskrutkoval som vsetky 4 skrutky/rychl.paka na 4-ke aby nezavadzala/
2.vybrat zapalovac , jemne odobrat z neho plas/su to zapadky/
3.popolnik treba vybrat cely,takze malym skrutkovacom zavazit hned za plastom a tapacirungom.tak isto maly plast pod zapalovacom .ja som to robil z lava,su to 4 zapadky po bokoch islo to dobre pozor na silu .na tieto pacenia si zoberte tenucky skrutkovac.
4.ked to je von, /odpojte 2 kable od zapalovaca/tak na lavej strane je pohyblivy malicky plast ktory vytocte hore a opatrne vyberte. v nom je vsadeny tenucky drotik/ten je ohnuty alebo zlomeny/
5.ja som mal ohnuty, kombinackami som ho vytiahol drotik vonku ,aby sa nezlomil ptast, vyrovnal a natlacil spat.
6.odlomeny doporucujem vyvrtat dierku a nahradit podobnym drotikom a zalepit proti vypadnutiu.
7.opatrne vratit plast na miesto a mozete si popolnik hned vyskusat v ruke ci sa zaklapa.mne sa to podarilo a funguje super.
8.ked ano , zapojte spat kable , opatrne zastrcte popolnik do pristrojovky,vsetky plasly zatlacte na miesto a zaskrutkujte.dufam ze som sa vela nerozpisal a ze vam to pomoze
vela stastia

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2573 sec,0.2246 z toho dotazů.