• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna radia v Astře G a zhasnutí údaje o datu na displeji
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Dino
Saturday 23 July 2005 - 23:17:40 Citovat
Host
Vyměníl jsem 300 za Panasonica s MP3 ale zmizel mi datum z displeje když jsem tam dal kenwood tak datum svítí pořád nevíte někdo jak to napravit...to datum svítí jen když mám vypnuté rádio..mám Astru G..díky za radu
SCULLY
Sunday 24 July 2005 - 12:17:25 Citovat
Host
ŽÁDNOU PANIKU JE TO NORMÁLNÍ JEV POKUD TAM NEMÁŠ ORIG RÁDIO. _s103
Anonymní
Tuesday 26 July 2005 - 12:04:01 Citovat
Host
díky nepanikařím jen jsem si myslel že když tam byl kenwood tak to šlo
Anonymní
Tuesday 26 July 2005 - 12:20:33 Citovat
Host
no ja tasem taky menil autoradio a prave Panasonica CQ 1321 s mp3. a datum i hodiny mi sviti porad
klubo
Tuesday 26 July 2005 - 14:58:41 Citovat
Host
datum + hodiny+teplota musí svítit i když tam máš jiný rádio...máš tam zapojený jenom ty dvě 8pin svorkovnice nebo i tu horní 10pin? pokud i tu horní 10pin tak se ti tam možná něco zkratuje boco....
Anonymní
Tuesday 26 July 2005 - 23:37:00 Citovat
Host
Nemám zapojené tři pouze dvě 8 pin svorky ale kolega má astru F a taky mu svití datum jen při vypnutém radiu ma taky Panasonic CQ 1311
maxim
Wednesday 27 July 2005 - 01:15:39 Citovat
Host
ja zapojoval panasonic CQ 1321 , 2 svorky..od panasonicu jsem dostal primo svorku na opel...chteli vedet model auta...
Koren
Wednesday 27 July 2005 - 01:47:04 Citovat
Host
zdar, ja mel SONY ve svoji Ve B bez redukce. A na displeji sel datum bud pri vypnutym radiu nebo kdyz sem na radiu vypnul AT a PTY. Ale uz sem to vyresil jinak. Byl sem se dneska projet po Praze a sehnal sem CCR 600 a k nemu menic od blaupunkta na 6CD, origo do opla. Proti sonaku to hraje jak vino. Sice to nema MP3, ale ten rozdil v reprodukci je velkej. Mimochodem, nechcete nekdo koupit sonaka ?
Anonymní
Wednesday 27 July 2005 - 13:08:33 Citovat
Host
Ja mam v Astre JVC KD-SC900R a datum po zapnuti radia tiez zmizne. Udajne to inac ani nejde. Zrejme je nutny zasah do zapojenia radia. Taktiez by som privital, keby radio slo aj po vytiahnuti kluca zo zapalovania. Poradi niekto nieco?
Jerry
Friday 29 July 2005 - 13:33:00 Citovat
Host
Zkuste odpojit červeno-bílý kabel na spodním "napájecím" konektoru(pin7) rádia nebo těsně před konektorem TID (taky červeno-bílý(pin2) - lepší varianta. K detekci se používá signálu 12V pro zapínání el.antény,TID a CD-Wechsleru. Doufám, že trochu pomůžu ..

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2988 sec,0.2579 z toho dotazů.