• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra Hi - Fi
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Výměna radia v Astře G a zhasnutí údaje o datu na displeji
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Jerry
Friday 29 July 2005 - 13:42:22 Citovat
Host
PS: Pokud máte napájený zesilovač na anténu, El. Ovládanou, přídavný zesilovač nebo měnič CD = Přerušit (vysunout a zaizolovat) těsně před TID a ne u radia .... asi chápete proč ......
undy
Friday 29 July 2005 - 17:36:14 Citovat
Host
ja som tiež vymenil orig.rádio za aiwu a keď som ho zapol,zmizol mi horný riadok PC/dátum/.Po nejakom čase mi v opli BA menili display a odvtedy mi dátum svieti nezávisle od rádia.Asi tam niečo urobili ale neviem čo,len som sa potešil,že to urobili sami od seba.Ale za 14t. by sa aj patrilo,že?V tom čase sa display nedal zohnať asi pol roka som to skúšal až mi praskli nervy a kúpil som nový.Asi po 2 týždňoch som v avíze našiel inzerát:predám display...odvtedy mi trochu trhá pravé oko
beavis
Friday 29 July 2005 - 18:54:07 Citovat
Host
Kdyz jsem si letos privezl z Nemecka Astru G, tak sem taky okamzite vyhodil to co tam bylo z fabriky (resp. co mi dal v bazaru) a koupil jsem Pioneer (model 5630). V manualu bylo vse srozumitelne popsane, zapojeni jsem nemusel upravovat, vse pasovalo uz od vyrobce. Vse funguje jak ma a palubni displej ukazuje cas, datum a teplotu jako predtim. Takze vsechno probehlo bez sebemensich problemu.....
Anonymní
Monday 01 August 2005 - 08:47:45 Citovat
Host
Ono je to vlastne uplne jasne. Tento problem sa vyskytne u radii, ktoré maju majú vodic na ovladanie antenneho predzosilovaca alebo elektrickej anteny. Ak sa zapne radio, na tomto vystupe sa objavi 12V a pre elektroniku displaya je to impulz na odpojenie udaja o datume, pricom vsak caka na inom kabli info o RDS, ktore sa ma zobrazit na display namiesto datumu. Ten signal vsak dodava iba original radio, takze v ostatnych pripadoch namiesto datumu nebude svietit nic.
Steev
Jerry
Wednesday 03 August 2005 - 17:35:24 Citovat
Host
Bingo !!! O tomhle jsem na minulé stránce psal, ale ty jsi to podal trošku víc česky ...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2139 sec,0.1743 z toho dotazů.