• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
asi sportovni volant
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
maxim
Saturday 23 July 2005 - 17:48:53 Citovat
Host
mam takovy problem, mam roztrhanou zaslepku airbagu (u klaksonu). airbag tam je, tak jsem koupil origo zaslepku, do ktere se da namontovat airbag. airbag jsem vymontoval, ale jak tak koukam je tam dost napasovanej (zobacky + 2 nytky). tak nevim jestli to mam kuchnout...abych to pak dal nejak dohromady. nebo ze bych koupil sport. volant, ale to bych zase musel resit kontrolku atd. (jak ?)... tak nevim, ale to roztrhly volant me stve a porad o to zachytavam...ASTRA G...resil ten airbag nekdo ? a kdyz tak jak je to ze sport. volanty napr. PULSAR, je homologovany ? diky
SCULLY
Saturday 23 July 2005 - 19:44:54 Citovat
Host
URČITĚ TO JDE VYMĚNIT UŽ JSEM TO DĚLAL. AKORÁT MUSÍŠ DÁVAT BACHA ABYS HO NEPOŠKODIL A PRO JEDNODUŠŠÍ PRÁCI SI ODŠROUBUJ PYROPATRONU JE MYSLIM NA 4 MATKY NEBO 2 TEĎ NEVIM. KDE A ZA KOLIK JSI TU ZÁSLEPKU KOUPIL?
maxim
Saturday 23 July 2005 - 20:03:33 Citovat
Host
a co je pod tou pyropatronou ? je na 4 matky... zaslepku jsem koupil tu : http://www.airbagy.net/ za 1400,- + postovne
maxim
Saturday 23 July 2005 - 20:05:38 Citovat
Host
se mi zda ze ho tolik nezatlacim, abych ho dostal z tech zobacku....tobe to slo jak...dik
maxim
Monday 25 July 2005 - 00:00:29 Citovat
Host
tak to slo dobre, az na nasazeni hlinik. krytu. s tim jsem se trosku trapil, ale vysledek super

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2347 sec,0.1868 z toho dotazů.