• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Nástřik středového panelu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
hnatik
Tuesday 19 July 2005 - 08:49:12 Citovat
Host
CHtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s nástřikem středového panelu na Astře G? Uvažuji o nástřiku FoliaTec. Je k tomu potřeba kompletní kit(tj. primér,barva,tužidlo...odstraňovač, odmašťovač). Díky moc.. Odkaz no nevypadá to pěkně? ) i když tohle je Bayern München Edition ...
Henrik
Wednesday 20 July 2005 - 21:25:40 Citovat
Host
Mna by skor zaujimalo, kde zohnat, alebo ako si vyrobit tie pekne biele budiky...
SCULLY
Wednesday 20 July 2005 - 22:22:19 Citovat
Host
Zkus se podívat sem takhle se to povedlo mě Odkaz
hnatik
Thursday 21 July 2005 - 07:18:23 Citovat
Host
SCULLY: jaký barvy si použil a jak dlouho to už máš? Vypadá to pěkně
SCULLY
Thursday 21 July 2005 - 14:33:14 Citovat
Host
Odmaštěný benzínem, doporučuju použít plnič, přes to jsem dal 3 vrstvy barvy odstím Aluminium, a přes to bezbarvý lak. Mám to asi rok. Musí se to důkladně odmastit jinak na tom budeš mít fleky. _s103
Gybby
Sunday 24 July 2005 - 22:20:44 Citovat
Host
Ten středovej panel jde bohužel až nahoru a já jsem se jeho nástřiku bránil, jelikož se to potom zrcadlí v předním skle.Nastříkla jsem tedy jen boční výdechy ventilace a část středového panelu od popelníku až po prytku systémové zásuvky pod ručkou...Taky to vypadá pěkně..
SCULLY
Sunday 24 July 2005 - 22:28:54 Citovat
Host
MĚ TO TEDA MOC NEZRCADLÍ NENÍ TO NA OBTÍŽ.
Yper
Tuesday 02 August 2005 - 08:49:55 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Pokud nechcete, aby se to po nějakém čase loupalo, je dobré použít po dokonalém odmaštění benzínem a lihem tzv.změkčovač, což je vlastně něco jako lepidlo s velkou adhezí na plast.To se nastříká a ještě zčásti na nezaschlé (trochu živé) se pak stříkne dvousložkový plnič (žlutý je lepší než šedivý). Plnič se stříká tak dlouho, dokud není povrch po vybroušení dokonale hladký (plast na palubky je odstříknut jako mačkaná kůže). Brousí se to pod vodou smirkem o zrnitosti 1000 a pak se dokončuje zrnitostí 2000. Pak na to jde finální nástřik. Ve Standoxu vám namíchají vše podle x-druhů hliníků dle vzorníku. Viděl jsem jich alespoň 20.
Hliníkovou metalízu vám pak prodají automaticky i s vrchním krycím lakem.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Majkie
Tuesday 02 August 2005 - 09:23:33 Citovat
Host
Poraďte mi prosím jak právě tento středový panel demontovat... vím, že to chce jen vědět kde zatlačit, kde potáhnout, ale nemám žádnou chytrou knihu a nechci to nějak poničit. Díky..
Anonymní
Tuesday 02 August 2005 - 10:48:11 Citovat
Host
Majkie: je to v manuálu, jestli ho nemáš, nech si ho tu od někoho poslat

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1761 sec,0.1369 z toho dotazů.