• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra G - drnčení, vrzaní plastů...
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Caklik
Wednesday 15 June 2005 - 12:43:56 Citovat
Host
Dveře jsem měl rozdělaný kvůli výměně repráku. Nic jsem tam neviděl. V zadním víku kufru jsem naąel cca. 4 kusy jakoby roľklebených nýtů. Ty se tam velese pohybovali po dně. Ale nebyl to zdroj předchozího pazvuku.
Defender
Thursday 16 June 2005 - 17:09:02 Citovat
Host
Taky jsem si myslel, ľe mě něco drnčí v interiéru na straně řidiče, ale pak jsem lehce zahejbal s výfukem a ozval se přesně takovej zvuk jako by byl nějakej sajrajt mezi drľákem a silenblokem. O dovolený se na to mrknu, zkus zahejbat s výfukem, ale dělá to jen, kdyľ auto stojí na rovině.

Astra G 98 X16XEL
Caklik
Friday 17 June 2005 - 07:06:18 Citovat
Host
Defender: Výfukem jsem hýbal skoro v první řadě. Nevypada, ľe by to odtamtud ąlo.
Caklik
Sunday 19 June 2005 - 17:45:27 Citovat
Host
O víkendu jsem mel rozdělaný celý středový tunel. Byli tam volné nezapojene konektory (asi vyhřívání, TC), tak jsem je pridelal, aby nelatili o řadící tyč. Ale zvuku jsem se bohuzel nezbavil.
klubo
Sunday 19 June 2005 - 19:51:43 Citovat
Host
ty svorkovnice na vyhřívání patří zastrčit do té záslepky pod popelníkem, má z druhé strany drľáky aby to nedrnčelo
EnRico
Tuesday 12 July 2005 - 10:42:18 Citovat
Host
Tak u mě to bylo skutečně něco v dutině pod podlahou. Protože poté, co mi do auta nateklo asi 10 litrů vody (na místě spolujezdce a toho za ním by mohli plavat pstruzi), chrastění "kamínku" skončilo. Zase mi to při rozjezdu a brždění zajímavě šplouchá. Nepořizujte si auto se střešním oknem, je to hodně drahá pí-čusovinka. Ne že by teklo přímo střešní okno, to ne, ale odvodnění střechy se jaksi ucpalo ... jsem zvědav, kolik mi zbyde z výplaty po odbahnění a vysušení ...
ooo
Tuesday 12 July 2005 - 15:05:40 Citovat
Host
Prosim ta kde najdem to odvodnenie strechy? mam tiez plnu pic.. vody pod spolujazdcom, a neviem odkial sa tam berie/z klimy to nejde/. Celne sklo chcem menit az ako posledne.
ASTRA G CARAVAN 17DTi
EnRico
Tuesday 12 July 2005 - 21:53:59 Citovat
Host
Je na to hadička na A sloupku. Její počátek vidíš když odsuneš střešní okno. Koukni se při lijáku pod kryt A sloupku. Mně tam tekl souvislý pramínek vody. Je buď prasklá, vyvlečená z toho ústí nebo dole ucpaná, nebere vodu a přetéká to. Nejvíc mě se*e, jak to budu sušit. Ještě, že nejsou mrazy.
Anonymní
Wednesday 13 July 2005 - 19:27:50 Citovat
Host
mě v autě nic nedrnčí, sem asi jeden z mála šťastných majitelů.
Pavel

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1656 sec,0.1231 z toho dotazů.